Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért zavar néhány fiút ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar néhány fiút ha tetszik egy lánynak, de a lány nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam nagyon tetszett, de nem mondtam neki, csak a barátnőimnek. Sajnos megtudta valahonnan és négyszemközt megkért hogy hagyjam békén. Nagyon megalázó volt. 1 év kellett, hogy túltegyem magam rajta. Szerintetek ha valaki rajong értünk de nem kezdeményez, miért kell megszégyeníteni?
2013. jan. 11. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nekem nem tetszett egy lány, akkor magasan tettem rá, hogy én tetszettem-e neki, vagy sem...


Ha már zavarja a srácot, hogy tetszik neked, akkor lehet, hogy van valami a háttérben.


Lehet, hogy csak a haverok előtt "szégyenli" a szitut! Legalább is az általános iskolából rémlenek ilyen szituk.

2013. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom attól tartott, hogy szekálni fogják őt is miattad vagy tényleg nem tetszel neki.
2013. jan. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes. Ez tényleg olyan általános iskolás szint attól a fiútól.
2013. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ez középiskola :( 16 évesek vagyunk.
2013. jan. 11. 08:54
 5/12 anonim ***** válasza:

ebbe mi a megszégyenítés?


4szemközt mondta, nem közönség előtt.

ez nem megalázás, csak a "válasza" nem tetszett neked. Ilyen az élet...

az, hogy 1 évbe telt kiheverned az már inkább gond egy sose létező szerelemnél.

2013. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azért megalázó, mert én nem akartam, hogy tudjon róla. Persze, tudom mostmár, hol rontottam el.
2013. jan. 11. 09:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem ő alázott meg hanem aki elmondta neki...
2013. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább elárult, mint megalázott.
2013. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
aki elmondta, az elárult, de megalázó, ha visszautasítanak úgy, hogy te nem kérted és nem adtál jeleket. egyszerűbb lett volna nem szólni. persze lehet, hogy a haverok cikizése miatt szólt inkább. és én sajnos még mindig szerettem, most kezd csak múlni
2013. jan. 11. 09:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.Korrekt volt a srác,hogy így "rendezte" és nem verte nagy dobra.
2013. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!