Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néhány fiúnak, ha tetszik egy lány, akkor bunkóvá válik, nemhogy kedves lenne?

Figyelt kérdés

Vannak fiúk, akik mondják a barátaimnak, hogy tetszem nekik, meg hogy szeretnének megismerni, aztán ha úgy adódik, hogy személyesen kell beszélgetnünk, vagy valahogy összehoz a sors és muszáj néhány szót váltanunk, akkor meg szörnyen bunkók és lekezelők. Pedig látom, hogy érdeklem őket, bámulnak stb, de ha oda kerül a sor, hogy hozzájuk szólok, akkor meg nem hogy kedvesek lennének, inkább úgy néznek rám, mint valami szerencsétlenre, meg zárkózottá és tahóvá válnak. Ez miért van? Nem azt mondom, hogy essenek hanyatt tőlem, de nem vagyok egy igénytelen, meg kulturálatlan lány, ha néznek, meg mondják másoknak, hogy tetszem nekik, és személyesen meg nem harapom le a fejüket, akkor nem tudom, hogy ez miért történik. Nem flegmázom, meg kedves vagyok. Eddig egy barátom volt, még 15 éves koromban, azóta senki, mert állandóan csalódom a fiúkban, nem szeretem, ha valaki bunkó, mert nem adok rá okot. Ti mit gondoltok? Fiúk szemszögéből is jöhet, ti szoktatok-e ilyen lenni, ha tetszik egy lány.

17/L


2011. szept. 24. 12:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert aki kedves veletek, azt le se szarjátok. Így viszont felkeltik az érdeklődésedet.
2011. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ne általánosíts, engem a hideg ráz ki a tahó fiúktól.
2011. szept. 24. 12:38
 3/24 anonim ***** válasza:
A legtöbb lánynak viszont ez jön be. Aki kedves, az lehet "barát".
2011. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Akkor te kedves kérdező egy nagyon ritka kivétel vagy.


Bizony az első válaszolónak van igaza, én saját magam kárán tanultam, hogy mennyire nem kellenek a kedves, rendes fiúk nektek.


Ezért sincs barátnőm, mert a lányoknak a bunkó, nagy dumás idióták kellenek inkább.

2011. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú, akkor lehet, hogy én élek rossz világban.
2011. szept. 24. 12:43
 6/24 anonim ***** válasza:
énis ezt vettem észre de én találtam normális lányokat is nemcsak a tahóra bukok tipust
2011. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Azért nincs barátnőd, mert azt hiszed, hogy minden lánynak ugyanaz jön be. Nektek pasiknak sem ugyanaz kell. Milyen érdekes, hogy a lányok mégsem panaszkodnak, hogy a pasiknak csak a festett, mű plázacicák kellenek. Pedig a legtöbbnek az kell. Gondolkodj el, légyszíves!
2011. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

"Azért nincs barátnőd, mert azt hiszed, hogy minden lánynak ugyanaz jön be. Nektek pasiknak sem ugyanaz kell. Milyen érdekes, hogy a lányok mégsem panaszkodnak, hogy a pasiknak csak a festett, mű plázacicák kellenek. Pedig a legtöbbnek az kell. Gondolkodj el, légyszíves!"


Pedig folyton erről panaszkodtok.

2011. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"Milyen érdekes, hogy a lányok mégsem panaszkodnak, hogy a pasiknak csak a festett, mű plázacicák kellenek"


Dehogynem panaszkodnak. Nézz csak utána a keresőben!

2011. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Egyetértek, utolsó.
2011. szept. 24. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!