Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néhány fiúnak, ha tetszik egy lány, akkor bunkóvá válik, nemhogy kedves lenne?

Figyelt kérdés

Vannak fiúk, akik mondják a barátaimnak, hogy tetszem nekik, meg hogy szeretnének megismerni, aztán ha úgy adódik, hogy személyesen kell beszélgetnünk, vagy valahogy összehoz a sors és muszáj néhány szót váltanunk, akkor meg szörnyen bunkók és lekezelők. Pedig látom, hogy érdeklem őket, bámulnak stb, de ha oda kerül a sor, hogy hozzájuk szólok, akkor meg nem hogy kedvesek lennének, inkább úgy néznek rám, mint valami szerencsétlenre, meg zárkózottá és tahóvá válnak. Ez miért van? Nem azt mondom, hogy essenek hanyatt tőlem, de nem vagyok egy igénytelen, meg kulturálatlan lány, ha néznek, meg mondják másoknak, hogy tetszem nekik, és személyesen meg nem harapom le a fejüket, akkor nem tudom, hogy ez miért történik. Nem flegmázom, meg kedves vagyok. Eddig egy barátom volt, még 15 éves koromban, azóta senki, mert állandóan csalódom a fiúkban, nem szeretem, ha valaki bunkó, mert nem adok rá okot. Ti mit gondoltok? Fiúk szemszögéből is jöhet, ti szoktatok-e ilyen lenni, ha tetszik egy lány.

17/L


2011. szept. 24. 12:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mert erre van igény ennyi nincs ebbe semmi titok ,ha kedvesek vagyunk veletek akkor már azt hiszitek mindent lehet.

22/f

2011. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mármint 12:45-tel.
2011. szept. 24. 12:48
 13/24 A kérdező kommentje:
És az olyan lányok miatt, akik agyatlanok és a bunkó pasikat kedvelik, a többi érzékenyebb lány meg szív. Értem. Pedig én meghalnék némi fiútól való kedvességért.
2011. szept. 24. 12:54
 14/24 anonim ***** válasza:
Nos, srácok, ha ti ezzel akarjátok hitegetni magatokat, tegyétek, engem nem zavar, ha nektek nincs barátnőtök. Csak tudjátok, körül kéne nézni, és nem, nem a plázában, discoban. Itt nyilván cicababákat fogtok találni. A normális lányok nem ott vannak. Csak szólok.
2011. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én is szoktam plázába járni, discoban is voltam már, bár nem lepusztultban, szeretek szépen öltözködni, nem szeretem az igénytelen dolgokat, de ettől még normális hangnemben beszélek azokkal a fiúkkal, akikről úgy gondolom, hogy megérdemlik, és nem a nagymenő, buta, trágár humorú pasikat preferálom.
2011. szept. 24. 13:01
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát azok a fiúk akik bunkók azoknak nem is lesz soha normális barátnőjük max csajuk és meg is érdemlik mert nekem is ku.rvára elegem van ebből utálom ha bunkók velem de eddig még csak úgy közeledtek úgyh. küldhettem el mindet a francba hát köszi!Mi szívjunk mert nektek nincs önkritikátok és az olyan lányokra buktok akiknek ez jön be ennyi!ÁLtalánosíts baz.meg ha annyira értelmes tahó vagy.Ti hiszitek azt h mindent szabad.ÉN is utálom ha bunkók velem és én szívok emiatt.Azt meg ne mondd már meg h én milyen vagyok így ismeretlenül mert aki így általánosít az is egy primitív idióta szerinted a Föld összes nője ugyanolyan és ugyanarra bukik?Gratulálok k.urva okos vagy vagy csak azt hiszed magadról!
2011. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mert néha egy nagyon kicsit bunkónak is kell lenni, különben azt hiszitek ti irányítotok és abból csak kihasználás, aztán meg pofáraesés lesz. Mert nem látjátok benne a "férfit" és csak egy aranyos haversrác lesz az illetőből.
2011. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Inkább viselkedjen először aranyos haversrácként, akiből még bármi lehet és legalább szívesebben vagyok a társaságában és könnyebb megszeretni, mint egy parasztot, aki ha kedves vele egy lány, nem viszonozza, csak a szája nagy, hogy bejön neki. Amúgy meg kár többes számban beszélni, én külön ember vagyok, külön személyiség, mint mindenki, és mivel nem az a fajta, aki miatt át kell váltaniuk a fiúknak bunkó üzemmódba, ezért felesleges általánosítva írni hozzám a véleményt.
2011. szept. 24. 13:22
 19/24 anonim ***** válasza:
nyugi kérdező én is ilyen vagyok de a durva az h nekem már párszor más is odavágta h ufo vagyok sztem mi egy külön faj vagyunk!
2011. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Egyébként én meg tudod mit látok van egy rendes srác.Rosszul közeledik a lányokhoz legfőbb hibák:Rossz fajta lányhoz akiből sok van,rossz hely,idő,alkalom,csalódik párszor mint minednki én is mert lány vagyok aztán felveszi a bunkó stílust egyből jönnek rá a lányok mert férfiasnak tartják a magmfajta szerencsétlen meg ha tetszik neki tök kedves vagyok ha normálisak velem odajön és bealáz.Egyébként visszavágásként én is bunkón szoktam visszareagálni annak is (ez a nagytöbbség)aki alapból az meg annak a párnak is akiről utólag kidrült h tetszettem neki a haverjaitól.Végerdmény a fiúk szerint:Biztos én vagyok leszbi.
2011. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!