Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért zavar néhány fiút ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar néhány fiút ha tetszik egy lánynak, de a lány nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam nagyon tetszett, de nem mondtam neki, csak a barátnőimnek. Sajnos megtudta valahonnan és négyszemközt megkért hogy hagyjam békén. Nagyon megalázó volt. 1 év kellett, hogy túltegyem magam rajta. Szerintetek ha valaki rajong értünk de nem kezdeményez, miért kell megszégyeníteni?
2013. jan. 11. 08:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Értek én itt mindenkit, de azért ha én nem akarok kapcsolatot egy lánnyal, attól még adhatok neki puszit is az arcára, és lehetünk tök jóban, most amiatt neki esni valakinek mert hogy helyes srácnak tart..... nem értem.


23/f

2013. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi szépen :)
2013. jan. 13. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!