Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy fiú, akinek régebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiú, akinek régebb tetszettem (nem lehetett túl rég, mert csak nehány hónapja ismerjük egymást), ő is tetszett/tetszik nekem. Lehet még köztünk valami?

Figyelt kérdés
Jelenleg barátnője van, akit nagyon szeret, de sokak szerint nem lesz egy hosszútávú kapcsolat...ha szakítanának, megéri próbálkozni? Ő mondta el, hogy tetszettem neki...
2011. jan. 15. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
háát, talán lehet esélyed. bár, ha szereti a bnőjét, akk miből gondolod, h átveheted a bnője helyét? nem lehet h már csak megszokásból vannak együtt, csak nehezen engedik el egymást? mióta vannak együtt?
2011. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
friss kapcsolat, csak nemrég jöttek össze...
2011. jan. 17. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak tetszel neki,az még nem jelent semmit,ha szakítanak utána probálkozzhatsz;)
2011. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha tetszettel neki valoszinuleg most is tetszel, ha van baratnoje akkor is. Legy ramenos, add a tudtara hogy tobbet akarsz tole!
2011. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!