Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy tetszettem neki, vagy csak áltatom magam?

Figyelt kérdés

Akik nem szeretnek olvasni, azokat előre figyelmeztetem, hogy ez egy hosszú történet, de mivel évek óta majd' beleőrülök, végre le kell írnom...

Három és fél éve összejöttem egy egyetemi csoporttársammal, és hamar összeköltöztünk. Hamarosan bemutatta a legjobb barátját, akit bár nem neveznék egy tipikus "szőke hercegnek", és a jelleme is elég ambivalens érzéseket ébreszt bennem a mai napig, mégis megkedveltem, részben a kedvesem kedvéért, hiszen a legjobb barátjáról van szó. Ez a barát nagyon sok időt töltött nálunk, és amikor reggelente a kedvesem dolgozni indult, ő ott maradt, és végigbeszélgettük a napokat, sétáltunk, egyszer még kettesben is leültünk meginni egy sört, de soha nem történt semmi, amivel a legkisebb mértékben is megbánthattuk volna a szerelmemet. Tulajdonképpen tényleg nem célzott soha arra, hogy tetszenék neki, bár egyszer kaptam tőle egy kiskutyát (igazit), mert tudta, hogy szeretnék egyet, persze a kedvesem majdnem kivágott mindhármunkat a csukott ablakon. :)

Egy idő után, úgy két éve éreztem, hogy választanom kell kettejük között, mert nem akarok hibát elkövetni és megbántani a szerelmemet, akiért azóta is rajongok. Mivel volt közöttük egy-két konfliktus, és engem is sokszor megbántott a barát, ezért a kedvesem (tudata alatt részben az én hatásomra) úgy döntött, hogy "szakít" az illetővel, és nem hívjuk át többé. Így is lett, de én minden nap gondoltam rá, és egy éve megkerestem, most pedig lelkiismeret-furdalástól vezéreltetve próbálom újra barátokká kovácsolni őket. De félek, hogy nem tudom leküzdeni az érzéseimet, és egyszer elmondom neki. Ha anno valóban érzett irántam valamit, szerintem tisztelni fog annyira, hogy elfelejtsük az egészet, és ne "mártson be" a kedvesemnél, akihez azóta hozzámentem.

Benne vagyok a slamasztikában. Nyakig. Szóval a becsmérlő hozzászólásokat mellőzzük, ha kérhetem. :) Köszönöm mindenkinek.


2011. aug. 20. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
de miért írtok ilyen sokat????
2011. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem, ha a férjednek nincs szüksége az ő barátságára, akkor miért erőltetnéd? Szerintem te akarod őt látni... Szerintem ne bolygasd fel a régi dolgokat, semmi értelme, nehogy valami baj történjen.
2011. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

13:46

Valójában még így is hiányzik a történetből néhány meghatározó momentum, de nem hiszem, hogy ezt a helyzetet le lehet írni két szóban. :)

Én szóltam előre!

2011. aug. 20. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
amugy szerintem ha tetszettél is neki nem akart tőled semmit, legalábbis magamból kiindulva, mert tudhatta hogy reménytelen, de szerintem eleve csak áltatod magad, és csak jófej volt
2011. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

13:48

Az a baj, hogy a férjem is mondogatja, hogy hiányzik neki, ráadásul nincs más barátja, ők ketten nagyon egy húron pendültek. Mivel egyikük sem egy kisangyal, remekül megértették egymást, volt köztük egyfajta "cinkosság". Ezt a mostani két "jófiú" haverjával nem élheti meg.

2011. aug. 20. 13:51
 6/7 A kérdező kommentje:

És igazatok van abban, hogy én akarom látni, de nem azért, mert félre akarok lépni, hanem azért, mert mi is nagyon jó barátok lettünk, hosszú órákat tudunk beszélgetni. Sajnos azonban ez magában hordozza a vonzalmam okát is, engem mindig azzal lehetett meghódítani, ha valakivel értelmesen lehetett beszélgetni. Persze tudom, hogy ez kivétel nélkül minden kapcsolatban csak egy ideig működik, egy-két év elteltével ezeket az érdekfeszítő témákat - legalábbis egy részüket - felváltják a számlákról szóló eszmefuttatások. :)

Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 20. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem ez nm olyan borzalmas nagy problema. Plane hogyha mindkettotoknek hianyik az illeto. Uljetek le haeman beszelgetni. Es a spontan megoldasbl a lehetol egjobb eset fog kikeveredni.

Orulnek ha ilyen problemaim lennenek :D

2011. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!