Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszettem neki? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki ősszel bevallotta, hogy tetszettem neki, de ezek után nem találkoztunk több mint fél évig. Nyáron elkezdtünk nagyon sokat együtt lógni. Mindenkinek azt mondta, hogy nagyon jó fejnek tart meg ilyenek:) Sokszor volt nálunk, filmet néztünk meg ilyenek. Mondta hogy szeret barátilag. Az oké, de voltak félreérthető megjegyzései, mindig írt szíveket, mindig hívott mindenhova. Érdekelne, hogy szerintetek tetszettem-e neki.:) Azóta nekem lett barátom, neki is barátnője.:) Bocsi a hosszú szövegért.:-)
2011. aug. 9. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen be jösz neki!
2011. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha becsajozott akkor valószínűleg tényleg csak spanolni akart veled

de lehet h megakart dönteni de nem vetted a lapot és feladta :)

2011. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
érdekes.. de azért köszönöm :-)
2011. aug. 9. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!