Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hisztiznél a pasidnak ha 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztiznél a pasidnak ha 18 fok lenne csak a házban nappal?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 17:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%
Én fázós vagyok, szóval én biztos nem maradnék ott. Én a meleget szeretem, és zokni+top+short viselet télen is... 23-24 fok minimum.
2022. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Balázs, te azért nem fázol mert hét deci töményet szoktál beverni, az fűt.


Amúgy komolyra fordítva a szót és is a 20 fokot szeretem, a legtöbb nő akit ismerek a 25 fokos lakásban is nadrágban és pulóverben vannak, nem tudnék ilyen emberrel élni, én 25 fokban úgy érzem magam mintha a pokolban lennék

2022. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%
Jo h nem hisztizos csajom van hanem olyan aki bírja a minimális diszkomfortot. De örülök neki h nem más csajokkal kell lennem.
2022. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Edricus


Igen, házgyári panel volt. És a vicc, hogy mi 27-28 fokban fuldokoltunk, a földszinten meg panaszkodtak a kisgyerekesek, hogy náluk már "csak" 22 fok van. :D

2022. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem hisztiznék. Ha fáznék és nem az én lakásom, felvennék még egy réteget, vagy megkérdezném a házigazdát, hogy tudna-e egy picit jobban fűteni. Ha nem, hát nem. Legfeljebb ritkábban mennék oda, vagy vetkőznék ott le.

A hőfokot tekintve egyébként nálunk itthon épp 18 fok van, de jó lenne, ha sikerülne jobban felfűteni a lakást.

Vegyes tüzelésű kazánba pedig ugyan nem tudok begyújtani, mert sose volt vele dolgom, de gépészmérnök végzettséggel nem sok megoldandó probléma ijeszt meg. Az ilyen hozzáállás egy férfi részéről annál inkább.

2022. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
49%
Nem, 15-16 fokon is kibírom, csak plédek kellenek. Sajnos van, amikor engedni kell az eddigi “luxusból”. Nő vagyok és igen, nők is képesek erre.
2022. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Most a nővéred miatt a párkapcsolatok kategóriába írsz? Vagy mi??
2022. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hisztiznék, nem szokásom, de biztos szólnék, hogy így én fázom. Alváshoz elég, de nappal azért a 22 fok legyen meg. Nem nagyon bírom a meleget, de azért fagyoskodni se szeretnék.
2022. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hisztiznék, feltekerném 20-21 fokra. Közös ház, mindkettőnk kezelheti a termosztátot. A vegyestüzelésű kazánról meg annyit, hogy nem egy atomfizika. Én is olyan házban nőttem fel ahol az volt és már gyerekkkorunkban memgtanultuk, hogy kell begyújtani.
2022. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nálam szeptember óta nincs gáz.

18 fokra fűtöm fel a szobát egy olajradiátorral, de még ettől is kb. csődbe fogok menni a villanyszámla miatt.

Amelyik nőt ezt zavarná, nos, valószínűleg azt mondanám neki, hogy akkor hívjon át magához. :D Jaa, hogy neki nincs lakása... hát akkor így járt.

2022. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!