Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire szokványos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire szokványos, hogy lakásos prosti ráír az emberre nappal?

Figyelt kérdés

Whatsappon kommunikáltunk mikor először beszéltünk és első találkozás másnapján ír, hogy mit csinálok, mik a terveim, menjek át hozzá, csábítgat, hogy felvesz szexi rucit meg megpróbáljuk az anált stb.


Ez azt jelenti, hogy jó kliens voltam vagy kedvel?


2022. jan. 6. 09:15
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy örül, h fizettél...és gyere hozz még pénzt
2022. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak marketing
2022. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
A prostik nem emberek, nem tudnak esetleg megkedvelni valakit? Ők szeretni nem tudnak, mindannyiuk szociopata?
2022. jan. 6. 09:34
 4/54 anonim ***** válasza:
94%
Hát én nem úgy próbálnám megkedveltetni magam, hogy análba nyomtatom magam, de hát mindenki azt hisz, amit akar.
2022. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

4


De hát a lányok tudják a fiúk szeretik ott hátul...

2022. jan. 6. 09:46
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

"jó kliens voltam vagy kedvel?"

Az mindegy. Ha akarsz tőle párkapcsolatot, neked kell úgy viselkedni vele, te vagy a férfi.

Nem azt kéne kikutatgatni, ő mit akar, neked kéne tudnod, hogy te mit akarsz! Mert a kérdésből az derül ki, hogy tetszik neked. Akkor meg neked kell ezt kimutatni.

2022. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk nem tudják, hogy sok lány nem szereti? Ezért mondom én is, pénz.


Amúgy tök vicces, normális nőkről azt hiszitek, a pénzetek kell nekik, prostikról meg azt, hogy szerelmesek.

2022. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
97%

Talán azt mondta, hogy INGYEN kínálja neked ezeket az élményeket? Ha nem, akkor egyértelműen egy ügyfél vagy, akit törzsvendéggé akar tenni. Nyilván a prostituáltak is szívesebben dolgoznak egy bejáratott ügyfélkörrel, akikről tudják, hogy nem lesznek erőszakosak, nem lógnak meg fizetés nélkül és nem kapnak el tőlük betegséget még véletlenül sem.

Ezt a törzsvendégkört pedig a magadfajta lúzerek miatt tudják kialakítani.

2022. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

8


Na megjöttek a negatív lehúzók. :D Már vartalak!

2022. jan. 6. 10:04
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy pörgeti az üzletet, és ja, biztos nem voltál problémás kliens.
2022. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!