Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire szokványos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire szokványos, hogy lakásos prosti ráír az emberre nappal?

Figyelt kérdés

Whatsappon kommunikáltunk mikor először beszéltünk és első találkozás másnapján ír, hogy mit csinálok, mik a terveim, menjek át hozzá, csábítgat, hogy felvesz szexi rucit meg megpróbáljuk az anált stb.


Ez azt jelenti, hogy jó kliens voltam vagy kedvel?


2022. jan. 6. 09:15
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

39


Ígyis-úgyis meghalsz, tehát végérvényben mindegy. :) Ha látod a szomorú igazságot is meghalsz, ha álmokban ringatod magad is meghalsz. A különbség csak az, hogy az utóbbi esetében kevesebbet szenvedsz.

2022. jan. 6. 12:59
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
#27: Ez a megközelítés eszembe sem jutott, pedig milyen igaz! :D
2022. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

42


Tudom, hogy nagy valószínűséggel nem igaz, de jó ábrándozni tudod. Nem árt és kellemes.

2022. jan. 6. 14:22
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
De akkor most mi a kérdés? Félre ne érts, én nem ítéllek, voltam incel fiatalkoromban, én is kipróbáltam a prostizást- csak azt nem értem, hogy akkor most mi a kérdés? Mert bármit írsz, azt nem fogom írni, hogy ez biztos " valami több". Ez pénzért vásárolt szexualitás, semmi több.
2022. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

44


Igen, pénzért vásárolt szexualitás, és ezt is akarod. Előre tudod mit fogsz kapni (persze a szolgáltatás minősége eltér prostik között) és mennyit fizetsz érte. Nem sülsz fel. És ezen van a hangsúly. Mennyi drága időt és energiát beleölne az ember a barántő vagy csaj "keresésbe" ami lássuk be kidobott drága idő.


Egy csaj ha akar egy pasit akkor irogatni fog és nem a pasinak kell futnia utána. A jóképű srácok sosem szednek fel nőket, őket szedik fel. Apám is elmondta ezt aki jóképű volt fiatal korában, hogy sosem kapott kosarat mert a nők környékezték meg őt folyton, és gyakran egyszerre 2-3-4 nője volt.


Ez a szomorú valóság és nem az, hogy belelátok dolgokat egy prostival való találkozásba. Az embernek ha valamiből hiánya van képzelőerővel pótolja. Ez egy coping mechanism jó magyar kifejezéssel.

2022. jan. 6. 15:07
 46/54 anonim ***** válasza:
97%
Mennyire szánalmas èleted van neked, ès a hozzád hasonlóknak :(
2022. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

46


Igen ez tudom, és köszi, hogy szánsz de az nem változtat semmin.


Ez nem rajtunk múlik, ezt dobta a gép. De minél ritkábban juttatják eszembe az emberek ezt annál jobb nekem.

2022. jan. 6. 15:36
 48/54 anonim ***** válasza:
95%

"Sokkal jobb amit "ingyenes" nőtől valaha kapni fogok."


Mintha valaki olyan értékelné a vegán húspótló dolgokat, aki soha nem evett húst.

2022. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

48


Nem ezen van a hangsúly. Sokaknak megvan a lehetőségük ingyen is dugni ezeket a nőket, és nekik biztosan jobb hiszen rengeteg pénzt megspórolnak. Tehát ők tudnak nyilatkozni arról, hogy milyen is velük, mert benne van a realitásukban.


Az enyémben nincsenek, ezért soha nem is fogok kapni tőlük semmit, ezért a prostitól nyilván milliószor többet fogok kapni, ami a semminek a milliomodszora.

2022. jan. 6. 16:15
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Bubu
2022. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!