Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire szokványos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire szokványos, hogy lakásos prosti ráír az emberre nappal?

Figyelt kérdés

Whatsappon kommunikáltunk mikor először beszéltünk és első találkozás másnapján ír, hogy mit csinálok, mik a terveim, menjek át hozzá, csábítgat, hogy felvesz szexi rucit meg megpróbáljuk az anált stb.


Ez azt jelenti, hogy jó kliens voltam vagy kedvel?


2022. jan. 6. 09:15
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

"Elég szokatlan módja a szerelem kifejezésének az, hogy "qrj s#ggbe, bébi", de ha ennyire meg vagy győződve az érzéseiről, akkor nyugodtan keresd fel. Azért pénzt vigyél, hátha mégsem úgy gondolta, mert kellemetlen lehet, ha a stricije letépi a golyóidat."


Egyébként nincs főnöke azt mondta. Amúgy nem érdekel mit érez, arra fókuszálok amit eladott nekem és az jó volt. Sokkal jobb amit "ingyenes" nőtől valaha kapni fogok. Akkor meg miért kell így leszólni az embert? Nem tudtok örülni, hogy nekem is van egy kis örömöm?

2022. jan. 6. 12:43
 32/54 anonim ***** válasza:
93%

27


Persze, mert itt már túllendültek a külső okozta akadályon és a prosti megismerhette az incel értékes lelki világát, ahogy a pélón bólogatott. Az meg annyira lenyűgözte, hogy azonnal ezt a férfit akarja.


Kérdező neked jótanács, mivel nagyon nem ismered nemhogy a nőket, de az embereket sem: akinek fizetsz a kedveskedésért és pláne a szexért, az nem őszinte. Ez a nő abból él, hogy legyen egy klientúrája, naponta többen megkefélik és hidd el minden második elviselhetőnek leírja, hogy szeretlekimádlak a te farkad a legjobb a világon. Mert abból él, hogy az idióta pasik egóját és egyebét simogassa.

2022. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
98%

31


Most annak örülsz, hogy valaki a pénzedért hajlandó volt veled valamit kezdeni? Nem érzed, hogy ez mennyire rombolja az önbecsülésed? Az érző lényeknek a prostizás nagyon lélekölő tevékenység.

2022. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam ilyen prostihoz aki különböző kis trükkökkel magához láncolt miután megtudta a gyengéimet. A fétisek, bdsm vágyakkal elég könnyű manipulálni az embert. Mivel ezt máshol nem élheti ki.

Pont olyan volt mint a drog. Mivel nagyon nagy eufória és különböző hormonok szabadulnak fel, ami egy sima gyors dugásnál sokkal jobb.

És amikor azt hittem végre "leszoktam" róla, elkezdett írogatni és visszacsábított.

Végül találtam egy barátnőt és így szoktam le róla, de még mindig gyakran eszembe jut és álmodozom róla.

Mondjuk soha nem voltam belé szerelmes, nem vagyok hülye :D

2022. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem sajnálja tőled az örömöt. Csak a gondolkozásod elég fura.

Mindenesetre legyen nálad sok pénz amikor mész újabb örömökért. Nem szerelmes beléd a prosti.

Már amennyiben igaz a sztori. Ugyanis az előző oldalon író pasinak van igaza, első a diszkréció. Nekem se életszerű hogy írogatnának ügyfeleknek.

2022. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

32


Még mindig nem értem, hogy miért idióta egy pasi csak azért mert nem kell a nőknek? Ez nem idiótaság hanem vonzalom kérdése. Vannak srácok akik egyszerűen nem vonzóak, pedig nem idióták, és mint én még jól is keresnek. Ez mint írtam külső kérdése kizárólag.


Amúgy nem is akarom megismerni a nőket úgy igazán mert valószínű megirtóznék tőlük. Jobb egy ilyen kis álomvilág amelyben van romantika, szerelem meg cukiskodás. A való világ nem igazán érdekel hiszen sok szép nincs benne. Álmodni sokkal jobb. Ezért fizetek be 1-2 órára imitt amott, annyi idő alatt nagy kárt úgy sem tudnak tenni bennem és bemagyarázom magamnak, hogy igaz volt és szép volt.

2022. jan. 6. 12:49
 37/54 A kérdező kommentje:

33


"Most annak örülsz, hogy valaki a pénzedért hajlandó volt veled valamit kezdeni? Nem érzed, hogy ez mennyire rombolja az önbecsülésed? Az érző lényeknek a prostizás nagyon lélekölő tevékenység."


Miért, az hogy ronda a fejed és a kutyának nem kellesz az nem rombolja az önbecsülésed? :)


Úgy teszel mintha lenne választásom. Úgy vagyok vele ha már ide leszülettem ebbe a koszfészekre akkor legalább kipróbálok ezt-azt. Élek a lehetőségeimmel.

2022. jan. 6. 12:52
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ha neked ez így jó és elég akkor nem mindegy, hogy a prosti mit érez irantad?
2022. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
97%

36


Egészségedre. Csapd be magad nyugodtan a végtelenségig, ha neked az a jó.

2022. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

38


Végülis mindegy. Csak na, beugrott egy ilyesmi, hogy mi van ha mégis. Persze elhessegetem a gondolatot, de jó volt eljátszani vele. Valószínű nektek lesz igazatok, de álmodni még szabad. :)

2022. jan. 6. 12:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!