Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire szokványos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire szokványos, hogy lakásos prosti ráír az emberre nappal?

Figyelt kérdés

Whatsappon kommunikáltunk mikor először beszéltünk és első találkozás másnapján ír, hogy mit csinálok, mik a terveim, menjek át hozzá, csábítgat, hogy felvesz szexi rucit meg megpróbáljuk az anált stb.


Ez azt jelenti, hogy jó kliens voltam vagy kedvel?


2022. jan. 6. 09:15
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
91%

Lehúzók? Ember, én próbálom felnyitni a szemedet, te szerencsétlen! Nem én húzlak le, hanem a prosti. Mennyi pénzt hagytál már ott?

Miért nem próbálod meg inkább rendbeszedni az életedet? Ha prostikra futja, akkor futná arra is.

Elmész kondizni, szedsz magadra izmot. Szoláriumoztass, attól jóképűbb leszel. Csináltass egy nekedvaló hajat, újítsd fel a ruhatáradat. Vannak stylistok is, akik kifejezetten azzal foglalkoznak, hogy mi áll neked jól.

Fél év alatt elérnél olyan eredményeket, hogy azzal már rendes nőt is találnál normális kapcsolatra. Vagy akkor már sima alkalmi kapcsolatot, ha azt jobban szereted.

De te, te inkább elprostizod a pénzt... hát gratulálok.

Tényleg nem érzed, hogy mennyire rossz úton jársz?!

2022. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a férfi nem a racionálisabb...

Érdekes módon én nem ezt látom, pláne itt a gyakorizós pasiknál, kb mindegyik csak hisztizni tud, és a racionalitás nulla.


A lánynak ez a munkája, ebből él. Elég egyszerű dolog ez.

2022. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

11


Sokkal egyszerűbb megoldás, elkerülöd a felesleges frusztrációt, visszautasításokat, megalázást stb. Tudod mit adsz és mit kapsz cserébe.


"Elmész kondizni, szedsz magadra izmot. Szoláriumoztass, attól jóképűbb leszel. Csináltass egy nekedvaló hajat, újítsd fel a ruhatáradat. Vannak stylistok is, akik kifejezetten azzal foglalkoznak, hogy mi áll neked jól."


Hát már ne haragudj de nem ezen múlik a dolog. Az arcszerekezet plusz néhány más testalkati paraméter dönt, például végtagjaid hossza, derekad szélessége, vállaid és mellkasod szélessége, nyakad vastagsága, kezed, lábad mérete, csuklód, bokát vastagsága, és ez sem árt ha a fütyi is szép.


Tehát szoláriumozhatok, attól nem leszek Brad Pitt.


És igen, most elég szépen jön a pénz, miért ne használjam ki most, ha lehet az életben már sosem lesz ilyesmikre lehetőségem.


Nem mindenki nyer a genetikai lottón, hogy szép lányokkal hempereghessen.


Inkább légy megértő és realista és hagyd ezt a kamu dumát.

2022. jan. 6. 10:36
 14/54 A kérdező kommentje:

8


"Talán azt mondta, hogy INGYEN kínálja neked ezeket az élményeket? "


Első alkalommal mikor nála jártam, akkor befizettem két órára és kérdeztem, hogy maradhatok még egy órát. Teljesen jófej volt és azt mondta persze, tehát a többi klienseit ÉRTEM visszatartotta. Viccből bevágtam, hogy talán két óra után kaphatok egy órát ingyenesen, erre azt mondta persze, semmi nincs manapság ingyen, pláne a dugibugi :) Jó kis móka volt, viccelődtünk meg minden.

2022. jan. 6. 10:40
 15/54 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Benne lehet a pakliban, hogy kedvel, mert ő is ember.


De.


Én személy szerint sokkal valószínűbbnek gondolom, hogy az ügyfélkörébe akar behálózni. Gondolom a vírus meg miegymás miatt most nem megy olyan jól nekik a munka, ezért kell egy stabil kör.


Ettől még kedvelhet, és határozottan jó ügyfélnek tart (azaz fizetsz, nem vered át, ilyenek)


Legtöbbször az őket látogató férfiak nem csak szexet, hanem szeretetet is akarnak. Akkor is, ha ez a szeretet, barátnő-feeling csak hamis szerep, nem érekli őket.

(Ezzel semmi baj sincs, valakinek csak így jön össze, ez van)


Tehát minél több szeretetet mutat - legyen az igazi vagy mű - annál sikeresebb lesz, annál több pénzt kaphat.

2022. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

15


"Legtöbbször az őket látogató férfiak nem csak szexet, hanem szeretetet is akarnak. Akkor is, ha ez a szeretet, barátnő-feeling csak hamis szerep, nem érekli őket.


(Ezzel semmi baj sincs, valakinek csak így jön össze, ez van)



Tehát minél több szeretetet mutat - legyen az igazi vagy mű - annál sikeresebb lesz, annál több pénzt kaphat."


Igen, van a szeretethiánynak egy olyan szintje, amikor már kikapcsol az agyad logikai része és nem érdekli, hogy színlelt vagy sem, egyszerűen úgy tesz mintha valós lenne. És ez gyógyít!


Ez a lány meg szívecskés emojikat meg puszikat küldözgetett, tehát értette mire van szükséges és meg is adta azt. Ha meg színlelte akkor khurva jó színés és duplán megérdemli a pénzt. Ha megkapod azt amire vágysz és amire nincs lehetőséged másként akkor miért ne jutalmaznád pénzzel?

2022. jan. 6. 10:46
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

De azt azért tudod, ha elveszed feleségül, de nem akar eltartott lenni vagy nem tudod neki azt a színvonalat megfizetni, amit ő magának biztosít, akkor folytatni fogja ezt a munkát.

Ha nem volt kapcsolatod, nem tudhatod, de egy kapcsolat progresszív. Tehát el fogsz érni arra a pontra, amikor ebben a helyzetben nagyon szenvedni fogsz. 6 hónap vagy 3 év, de eljön.

2022. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

"tehát a többi klienseit ÉRTEM visszatartotta"


Biztos lehetsz benne, hogy nem volt utánad senki.

Tudod, a jó prosti nem unott arccal fogadja a kliensét, hanem azt érezteti vele, hogy ő egy különleges vendég. És nem csak a prosti, hanem minden sikeresebb kereskedő, szolgáltató.


Hívd el randizni, valszeg ki fog bújni alóla.

2022. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

18


Sajnos most külföldön vagyok és nincs már lehetőségem rá.


De fura volt, mert aktus után furán viselkedett. Azelőtt nagyon durva szemkontaktusokat bevágott, elképesztően csábosakat. Ezt szeretném megérteni, hogy aktus után miért vált hirtelen rideggé.


Vajon bűntudata volt amiért élvezte? Vajon félt átadni magát az érzelmeknek tudva, hogy úgyis csak egy prostiként kezelem?

2022. jan. 6. 11:02
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

#19: Gyere már le a földre! :D


AZért vált rideggé, mert lehet, nagyon kellemetlen volt neki az aktus, és már vége a műsornak, nem kell a színház (értsd csábos pillantások, stb.)

Ezek szerint mégsem annyira profi a csaj, mert ha az lenne, akkor megőrizte volna a felvett viselkedését míg távozol.

2022. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!