Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hisztiznél a pasidnak ha 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztiznél a pasidnak ha 18 fok lenne csak a házban nappal?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 17:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

A férjem hisztizne már 20 fokban is :D


Amúgy ne csinálj már úgy, mintha atomfizikai lenne begyújtani, huszonéves nők tízezrei nőttek fel vegyestüzeléses házban, és be tudunk gyújtani :D

2022. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 19 fok van. Nő vagyok, félek a rezsidémontól, így még nem fűtök.
2022. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Bazsika, ne áltasd magad. Nem kell abban rinhatnod magad, hogy életképtelenek vagyunk a férfiak nélkül.

A vőlegényemmel élek, itt én gyújtok be általában, mert ő később ér haza, cserépkályha van.

2022. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%
Az igen, aki a 25 fokot írta - számomra pl. az már a "qrvamelegvan" kategória és mindig azt várom, hogy elmúljon és legyen csak a jó öreg 20 fok - fűtéssel együtt - a lakásban. A 25 fok az már a kegyetlen nyár, az ennél több pedig a kínzással egyenértékű, főleg éjjel.
2022. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

13 vagyok: ja és általában én hasogatom a fát is, egyrészt ebbe nőttem bele, és szeretem csinálni.

A nővéred tudja, hogy mekkora sutyerák vagy?

2022. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, téged úgyis a nővéred tart el, nem dolgozol, tehát nem te fizeted a rezsit, nem mindegy az neked?
2022. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem.megoldom.
2022. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
77%

" A 25 fok az már a kegyetlen nyár, az ennél több pedig a kínzással egyenértékű, főleg éjjel."


Hát, pedig nálunk gyerekkoromban a lakásban 27(!) fok volt télen. Állandóan résre volt nyitva egy ablak. Nagymamám, ha jött, nem tudott aludni a melegtől. És nem, nem tudtuk szabályozni a fűtést. Ez volt, ezzel kellett élnünk.

2022. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

8#

Vegyes tüzelésű kazánnal fűtök.

Be tudok gyújtani, tudok fát behordani, sőt, hogy ne fagyjak meg még erdőterületet is kértem az erdésztől, ahonnan behordtuk a fát.

De mivel fagyos vagyok a 23 25 fok az nekem kell. Hiába öltözök fel, van rajtam a házban kabát, meg vagyok fagyva, mert rossz a vérkeringésem. Ha a párom lakásán vagyunk ő is feltekeri a fűtést, nem sajnálja. Van amin nem fogok spórolni és az pont a fütés.

2022. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

18.


Házgyári panelház? Ott még pár éve is belelehetett futni ilyenekbe. Esetleg valami más...?

2022. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!