Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eletkeptelen ferfinek tunok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eletkeptelen ferfinek tunok ha rakerdezek, hogy mit csinalna szivesen elso randin?

Figyelt kérdés
Szoval ha nincs egy konkret otletem.
2022. nov. 7. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Inkább figyelmesnek.
2022. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokkal figyelmesebbnek tűnsz, ha konkrét ötlettel állsz elő azok alapján, amit eddig megismertél belőle + ami hozzád is passzol.
2022. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább csak az jön le ebből, hogy nem sok energiát fektettél a dologba.
2022. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
2-es, 4-es: Általában ezzel egyetértek, de itt nem tudjuk, mennyi ideje beszélgetnek, mit tudtak meg eddig egymásról. Univerzális program meg nincs, ami mindenkinek megfelelne. A legjobb mondjuk szerintem az lenne, ha feldobna több ötletet, és abból választhatna a lány, vagy természetesen mást is javasolhatna.
2022. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, ezzel egyetértek, de ha nem sokat tudtak meg egymásról, akkor is feldobható néhány szokványos randiötlet. aztán legfeljebb mondja, hogy nem, a kérdező meg rákérdez, hogy akkor mit csinálna szívesen.
2022. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

az meg külön vicces lenne, ha ő is ugyanígy lenne vele, mint a kérdező, és azt válaszolná: "nekem nincs konkrét ötletem. te mit csinálnál szívesen?"

ez esetben írogatna egymásnak két (#1-es szerint) "figyelmes ember", akik el sem jutnak a randiig, mert a másiktól várják az ötletet.

2022. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es: Ez elég valószínű, én azért is írtam, hogy fel kell dobni több ötletet. Ha meg csak egyet dob fel, lehet, hogy a másik udvariasságból elfogadja, de totál semmi kedve hozzá.
2022. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jobb mintha azt mondanád, hogy "na bögyöske ide és ide megyünk, szedelődzködjél"
2022. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha te hivod meg neked kene valasztani es nem azt várbi hogy ő saccolja be hogy etternet válasszon mozit vagy kocsmát inkább ahol 200 ft a feles
2022. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!