Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarnak itt egy csomóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak itt egy csomóan pipogya, életképtelen pasikra rábeszélni minden lányt?

Figyelt kérdés

Bármi megoldható párkapcsolati problémát ideírnak mindig jön olyan válasz hogy hát normális pasikkal kéne kezdeni.

és ezalatt mindig a ronda/kövér/bőrbeteg/majomszerűen szőrös/vasággyal 40 kilós/fogatlan/hajléktalan szakállú fura fazonokat értik akik képtelenek beilleszkedi egy haveri társaságba, képtelenek olyan vicces dolgot mondani ami tényleg vicces nem csak ők hiszik annak és ami a legfontosabb: képtelenek odamenni egy csajhoz.

nem változtatnának semmin, őket úgy fogadjk el ahogy vannak, ha nem akkor mindenki más hibás ők viszont szentek, szuperek és nem értik mit rontanak el.

vagy önsajnáltba süppedve osztják hogy miken nem tudnak változtatni ahelyett hogy arra koncentrálnának amiken igen.

régen nem a külsőt néztem, volt ilyen pasim, hogy nekem kellett rá nyomulni mert annyira szerencsétlen volt hogy oda nem jött volna, meg félt hozzámérni meg ilyenek

de ez b.sromi illúzióromboló

akik ezt javasolják hogy ilyet válasszunk indokolják már meg, miért jobb egy ilyen csődtömeg aki képtelen bármit is elintézni magától, úgy kellene gondoskodni róla mint egy csecsemőről, nincs önálló véleménye, akarata...

miért kellene az ilyen pasi jobban tetszen?

de komolyan érdekel, írjatok már mellettük érveket mitől olyan szuperek, normálisak :D


2012. nov. 12. 17:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mert ők is pont ilyenek
2012. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

nem vagy Mrs. :D

és mit köszönsz? te Haszontalan Troll, nem lehet normális választ írni? :D

2012. nov. 12. 17:55
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert sokkal könnyebb az általuk "alfahímeknek" bélyegzett pasikra és a csajokra fogni mindent ahelyett, hogy talán elgondolkoznának azon, hogy talán nem a világban van a baj...
2012. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

igen, az a másik hogy szerintük csak kétféle ember van, a b.unkó aggresszív barmok meg ők, a Normálisak :D

pedig, létezik a középút is

2012. nov. 12. 18:03
 5/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szélsőséges példát írsz le a kérdésedben, pedig nem mindegyik visszafogottabb pasi kövér és csúnya... NE általánosíts! Nem csak a damu roland lehet jó pasi...
2012. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert aki nem bunkó és van benne vmi tisztelet a nők iránt, az neked (és sok más lánynak is) már pipogya és életképtelen.
2012. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

7-es te szerencsétlen... a Mrs. a Férjezett nő, én max. Ms lennék XD

menj innen és korrepetáltasd magad angolból inkább ha már villogni akarsz :D

2012. nov. 12. 18:08
 8/21 A kérdező kommentje:

na a Damu pont nem tetszik xD

amúgy, hadd általánosítsak, ha már minden Normális pasi ezt teszi :D

és el sem mondjátok azokat a szuper érveket, miért is kellene nekünk ezeket a csodálatos kanmadarakat választanunk :D

2012. nov. 12. 18:09
 9/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én ezt kikérem magamnak a többi visszafogott férfi nevében, mert én nem vagyok se kövér, se hajléktalan szakállú, hanem egyszerűen ilyen a természetem és kész! Általánosítasz elég erősen!
2012. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

és? írtam hogy direkt általánosítok mert ők is azt teszik.

szóval, még mindig nem a kérdésre válaszolsz... miért is jobb pasik ők a, tegyük fel macsókkal, b.unkókkal szemben?

2012. nov. 12. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!