Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rábeszélni a barátnőmet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rábeszélni a barátnőmet a fogamzásgátlóra taplóság?

Figyelt kérdés

helyi fog. gátlóval, + megszakításal védekezünk...ugyanakkor nagyon szeretnénk mér spontán együttléteket, hogy en kelljen mindig várni meg stb...

a gumit nem bírom...régebben ment vele, de egyzserűen annyira jobb nélküle csinálni, hogy amiota rászoktunk erre a helyi fog gátlóra, ugye nemkell gumi, eszméletlenjó érzés nekem, és azóta felhúzom ha gumiban csinálom alig érzek valamit, van hogy le is lankad...


Barátnőm is mondogatta már a témát, hogy gyógyszer kéne...még aztis mondtam neki, hogy kifizetem havonta az összeget, de nagyon fél a mellékhatásoktól...(elhízás, hormonháztartás felborul, menstruációs ciklusa felborul, meghogy hangulatingadozásai lesznek...)


eddig nem beszéltünk erről komolyabban, de szerintetek bunkóság rábeszélni?!


Am szexuális életünk egy héten kb 2 napra (7végére) koncentrálódik.


2012. jan. 17. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd.
2012. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, taplóság.


Mégis csak ő vállal vele nagyobb kockázatot. Oké, hogy neked kényelmesebb, de neki tényleg gondja lehet belőle. Ha majd akar, akkor szed. Mégis csak az ő teste.

2012. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

egyáltalán nem taplóság.

csak egy a baj, amellet hogy az elkötés után ez a második legjobb megoldás. a baj mégpedig az, hogy ez sem jó. mert vannak durva mellékhatások is, amik csak 1%-nál jönnek elő, de ha te vagy az egy százalék, akkor megszívtad.

22/L

2012. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

utóirat:

létezik férfi tabletta is.

2012. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem, Magyarországon nincsen férfi tabletta. De gondolom ha lenne, akkor se szedné be egy férfi se, mondván, hogy a nő dolga.
2012. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem akartam ráerőszakolni, meg bunkozni vele ezért....

csak tudni, hogy hogyan is zajlik ez másoknál.

amugy ő is ohl z egyik hol a másik állásponton van...hogy pro meg kontra...

akkor marad így egyenlőre minden.

am igen de azért 18 évesen nemszivesen köttetném el magam még...:/

2012. jan. 17. 21:51
 7/9 AncsiPancsy ***** válasza:
0%
hello! egyáltalán nem taplóság, sőt! nem kell erőltetni a dolgot, de meg lehet beszélni szépen. manapság sok olyan fogamzásgátló van a piacon, amely kicsi hormontartalmú, tehát nem lehet elhízni tőle. a menstruációs ciklus pedig még kiszámíthatóbb lesz tőle, hangulatingadozás nem valószínű. menjetek el együtt nőgyógyászhoz, ő majd megvizsgálja és felírja a legmegfelelőbbet a barátnődnek! mond meg neki, ne féljen, mindkettőtöknek jobb lesz! én sem szerettem gumival annak idején, mozgó vonatból kiszállni pedig...ennél nincs borzasztóbb. igaz, kell kis idő, amíg a gyógyszer védelme kialakul, de aztán felhőtlenül élvezhetitek egymást! Vágjatok bele, én azt tanácsolom!
2012. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Ha a barátnőd is mondogatta már, akkor nem hiszem, hogy nagyon szükség lenne rábeszélésre. Nálunk is ugyanez volt a szitu, én is féltem tőle rettenetesen - igazából nem is a gyógyszertől, hanem hogy el kell menni nődokihoz, előtte még sosem voltam.. Nálam is kellett a páromtól az a kis 'löket', hogy belevágjak. Még csak 2 hónapja szedem, de egyáltalán nem bántam meg:) Összehasonlíthatatlanul jobb a szex, mondjuk én soha senkivel nem próbáltam zelőtt gumi nélkül, és nem csak az érzet jobb, hanem ahogy te is írtad, hogy megtörténhet spontán is, nem kell a gumit keresgélni-bontogatni-óvatoskodni vele. Persze, kisebb-nagyobb mellékhatások mindenkinél előjönnek - a hangulatingadozás nálam is bőven megvolt, még néha most is, de ha türelmes vagy vele, abszolút kezelhető. Ezen kívül nálam első hónapban szinte végig pecsételő vérzésem volt, meg a mellem amellett, hogy kicsit megnőtt, úgy fájt, mint ami le akar szakadni. De ezen kívül semmi gond:) Szerintem is vágjatok bele, egy kis kockázattal jár ez is, de hát az életben mi nem? :) Sok sikert!
2012. jan. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy annyira lecsökkenti a libidóját, hogy már heti 2 se lesz.
2012. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!