Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarnak itt egy csomóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak itt egy csomóan pipogya, életképtelen pasikra rábeszélni minden lányt?

Figyelt kérdés

Bármi megoldható párkapcsolati problémát ideírnak mindig jön olyan válasz hogy hát normális pasikkal kéne kezdeni.

és ezalatt mindig a ronda/kövér/bőrbeteg/majomszerűen szőrös/vasággyal 40 kilós/fogatlan/hajléktalan szakállú fura fazonokat értik akik képtelenek beilleszkedi egy haveri társaságba, képtelenek olyan vicces dolgot mondani ami tényleg vicces nem csak ők hiszik annak és ami a legfontosabb: képtelenek odamenni egy csajhoz.

nem változtatnának semmin, őket úgy fogadjk el ahogy vannak, ha nem akkor mindenki más hibás ők viszont szentek, szuperek és nem értik mit rontanak el.

vagy önsajnáltba süppedve osztják hogy miken nem tudnak változtatni ahelyett hogy arra koncentrálnának amiken igen.

régen nem a külsőt néztem, volt ilyen pasim, hogy nekem kellett rá nyomulni mert annyira szerencsétlen volt hogy oda nem jött volna, meg félt hozzámérni meg ilyenek

de ez b.sromi illúzióromboló

akik ezt javasolják hogy ilyet válasszunk indokolják már meg, miért jobb egy ilyen csődtömeg aki képtelen bármit is elintézni magától, úgy kellene gondoskodni róla mint egy csecsemőről, nincs önálló véleménye, akarata...

miért kellene az ilyen pasi jobban tetszen?

de komolyan érdekel, írjatok már mellettük érveket mitől olyan szuperek, normálisak :D


2012. nov. 12. 17:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"és? írtam hogy direkt általánosítok mert ők is azt teszik.

szóval, még mindig nem a kérdésre válaszolsz... miért is jobb pasik ők a, tegyük fel macsókkal, b.unkókkal szemben?"


Azért jobbak, mert nem fognak megcsalni, hűségesek, nem fognak megverni, velük lehet tervezni hosszú távon is(pl család) stb. Még egyszer hozzáteszem: nem a kövér, ápolatlan kategóriára gondolok!

2012. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

jó, oké, kövér és kövér között is van különbség, most már ne ezen izéljon mindenki

nem ez a lényeg, hanem az a mentalitás ami a magukat rondának tartott pasikra jellemző.

önsajnáltatás, másokat hibáztatás, nuku kezdeményező készség de ennek ellenére a nagy elvárások

2012. nov. 12. 18:21
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Azért jobb, mert tőle biztos nem fogod telesírni a párnádat éjjelente, míg egy alfahím nem képes a hűségre, egy lány mellett maradásra... Mivel te is éltél az általánosítás jogával kedves kérdező, ezért én is így tettem!
2012. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
na végre egy értelmes válasz
2012. nov. 12. 18:27
 15/21 anonim ***** válasza:

21éves koromig nem volt barátnőm pedig nem vagyok "ronda/kövér/bőrbeteg/majomszerűen szőrös/vasággyal 40 kilós/fogatlan/hajléktalan szakállú fura fazon" , hanem csak elnyomtak és olyan hibákról gondoltam azt, hogy életképtelen lennék egy kapcsolatra amik valójában elfogadhatóak egy normális lány részéről, és ennyi..

Régóta olvastam GYK-t mégse írkáltam ki 6ezer kérdést arról, hogy miért az erősebb kutya b*szik, meg miért nincs barátnőm.. Voltaképp én nem is próbálkoztam... Aztán jött az igazi akinek meg mertem nyílni, és rávilágított arra, hogy nem minden a külső, meg h mi hogy néz ki illetve milyen.. Hanem szimplán elfogadta, mert szeret...

Nem vagyok egós, de a normális pasi ott kezdődik ahol én. 1000x megtehettem volna, hogy megdugjak egy csajt mégse tettem.. Mindenképp barátnővel akartam, és hát ez 21 éves koromra adatott meg :) És nem is bántam meg!

2012. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

12-es vagyok

Nem értesz. Igen, azt írják, hogy normális pasikkal kéne kezdeni, akkor gondolom úgy gondolják, hogy értelmes, stb, nem úgy, hogy a gyökerekkel. Engem is idegesít a sok szerencsétlen, aki itt sír, mint valami kislány, hogy ő nem kell senkinek, holott szerintem nem is próbálkozik legtöbbjük.. Tisztelet a kivételnek.

Én értem amit mondasz (írsz), csak arra próbálok rávilágítani, hogy azzal, hogy azt mondják, normális pasik kellenek a csajoknak, nem feltétlenül az "életképtelen" pasikra akarnak rábeszélni.

2012. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
elnyomás alatt, testi hibákat értek ami miatt kiröhögtek az iskolába, megnéztek a strandon stb stb..
2012. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ValakinEK a 40 kilós emos srác a halfahím, valakinek egy hajléktalan hatalmas fizikai erővel és kivert fogakkal :D

Valakinek egy humorosabb srác az esete, valakinek egy 200-as iq-ju ember aki ráadásul halálra művelt, stb :D

Ez meg olyan amit írsz hogy egy 40 kilós hajlattalannak is lehet meglepő életkedve, meg akárki más is lehet életunt, akinek alap dolgokkal problémái vannak :)

2012. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is nehezen szoktam beilleszkedni bárhova is,pedig se ronda,se kövér nem vagyok és akinek engedem,hogy megismerjen az tudja,hogy van humorérzékem is.Barátnőm mégse volt,de próbálkoztam és sokan nem hiszik el,hogy nem volt még és igen normálisnak tartom magam.

A leírtak alapján,viszont,te se vagy jobb azoknál,akiket szidsz kedves kérdező.

Mellesleg nem a külső szabja meg,hogy ki mennyire normális.

2012. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
egy jófiú is tud úgy viselkedni mint egy bunkó f.asz, de fordítottan már nem működne a dolog. sztem ezért javasolják azokat, mert azok formálhatóak
2012. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!