Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, nektek vonzó ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek vonzó ha egy férfinak kisportolt teste van?n

Figyelt kérdés

Nem testépítő szintre gondolok, hanem átlagosan egy sportos testalkatra.


Egész eddig úgy voltam vele, hogy a testfelépítés nem fontos, elég ha egészséges az ember és sportol valamit (én pl futok) de kezdem azt érezni, hogy igenis sokat számít az, hogy valakinek izmosabb teste legyen.


Ez valóban így van? (Mert akkor veszek kondibérletet holnap és eljárok gyúrni is :D)


2022. nov. 1. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
a kérdésed végén ott hagytad az n-t, így olyan, mintha te is nő lennél...
2022. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt testépítő párom is és olyan is, aki csak edzett, a mostani meg olyan, aki alkalom adtan sportol jelenleg.

Mivel nem tudom azonosulni semmilyen formában a testépítő életvitellel és így sokat is elvett a kapcsolatunk idejéből, nekem nem vonzó ez. Ha valaki heti pár alkalommal eljár az oké. De az sem zavar, ha nem, ugyanis betegség miatt én sem sportolok már két éve.


24N

2022. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy vonzó, hisz az izmos test a férfias.
2022. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, persze. A testépítő szint nekem már nem, de a sportos testalkat vonzó. Nem várom el amúgy, de plusz pont.
2022. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Én randikon már nem merem mondani, hogy amatőr testépítő ambícióim vannak és hogy 5-10 év múlva megpróbálkoznék versenyekkel is naturálként, mert egyből menekülőt fújnak.


Ha jó testet akarsz, akkor az komoly meló, akkor is ha nem szeretnél profi testépítő lenni. Sok áldozattal jár. Az átlag magyar nő ezzel nem tud azonosulni. Persze a végeredmény általában tetszik nekik, csak az nem oké ha azt mellettük akarod elérni.

2022. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont csak az természetesen sportos test tetszik, a kigyúrt nem. Tehát fusson/biciklizzen/ússzon, vagy bánom is én, csak ne otthon tespedjen a tévé előtt állandóan. Kondizni viszont ne járjon, max.heti 1x, ha nagyon akar, az még nem torzítja el, de nekem az egészségesen sportos test tetszik, amit bármilyen mozgásforma megad, ha aktívan él az illető.
2022. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Mivel voltam kövérkés, izmos, szálkás, kockahas stb. is, így bátran állíthatom, hogy rengeteget számít. Amelyik azt állítja, hogy nem tetszik neki a “túl izmos”, az is elalél azonnal egy izmos férfitesttől.


Más kérdés, hogy nagyon kicsi az izmos, intelligens és aranyos férfiak közös halmaza, így a legtöbb nő soha nem találkozik ilyennel a való életben. Így könnyedén mondják azt, hogy “nem vonzó”, nincs tétje a dolognak, amíg nem találkoznak egy ilyennel. Akkor aztán… rögtön hanyatt vágják magukat örömükben.


Kezdj el edzeni!

2022. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sportolok, látszik, hogy azért foglalkozom magammal, de tuti hogy nem jönnék be a nöknek ha már testépítőben nyomnám. Illetve a közös időből venném el azt, amit a konditeremben töltök. Azt meg nem tolerálják.
2022. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

#7! Miért beszélsz mások nevében? Nem, én például nem alélok el, és a legtöbb nőismerősöm se. Véletlenül pont rengeteg kigyúrttal találkoztam, meg sima sportossal is. Zongorázni lehet a különbséget. Ránézésre megmondom, hogy egy izmos test mitől izmos és a kigyúrttól hányok, hiába hajtod a pasik tévhitét. A nők egy bizonyos szűk rétegének tetszenek csak a "gyúrósok."

#6

2022. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!