Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Tinderen csak annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Tinderen csak annak adtok esélyt, aki kisportolt, magas, nagyon jól kinéző, pénzes? Vagy előfordul, hogy az átlagosakkal is szóba álltok?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 23:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem érdekel olyan, akit átlagosnak látok. Azt sem akarom, hogy olyan férfi kezdjen velem, aki átlagosnak lát engem.
2022. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Engem jobban érdekelnek az átlagosak. Aki kocsival vagy félmeztelen pózol, alapból megy balra. (Lehet, hogy nincs igazam, de nekem az ilyen fotók azt a benyomást keltik, hogy a legnagyobb érdemének a kocsiját/testét tartja)
2022. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Pénzes meg magas nem kell legyen, de olyat nem húzok jobbra, aki nem néz ki jól.
2022. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Tetkós, hosszabb hajú és jó stílusú legyen ;)
2022. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

Mielőtt szóba állok vele, honnan tudom meg, hogy magas, meg pénzes? Te jó ég :D


Hacsak nem áll be a harci elefántja mellé pózolni, akkor a profilképéből ugyan ki nem találom, hogy milyen magas meg mennyi lóvéja van...

2022. febr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%
2. Mivel a nők elvárják hogy privát sofőr legyen a férfi, persze hogy a kocsival fog pózolni. Azt üzenik nézd szívem ez lesz a feneked alatt.
2022. febr. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Sem Tinderen, sem máshol nem adnék esélyt olyannak, aki szerintem átlagos.
2022. febr. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én az arcot nézem , ha számomra abban van valami plussz, akkor jobbra megy az illető . A mostani párom nincs túl jó anyagi helyzetben, a teste sem tökéletes , még is megfogott .
2022. febr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

Hát, nekem jobban bejönnek a nem lusta, nem csóró, nem lúzer férfiak!

Megjegyzem, amit leírtál az egy átlag! A csóró, minimálbéres, elhizott pasi, meg inkabb.átlag alatti

2022. febr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Pénzesnek sem magasnak nem kell lennie. Azt húzom jobbra aki valamiért megtetszik.
2022. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!