Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda, aránytalan arcon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, aránytalan arcon mennyit segít egy kisportolt test?

Figyelt kérdés

Baromi széles pofacsont, béna, csapott áll, hatalmas homlok. Apró szemek, Nagy orr, apró száj.


Szóval egyáltalán nem vagyok férfias arcú sajnos.


Ezen mennyit segítene egy sportos testalkat?


2022. szept. 25. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokat.
2022. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
A csapott állal pedig keress föl egy komoly fogszabályzó orvost. Légzési nehézségeid nincsenek? Orrodon tudsz folyamatosan levegőt venni? Lehet hogy egy állkapocsműtét totálisan rendbehozna anatómiailag, egészségügyileg.
2022. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj már egy képet valakiről, akire hasonlítasz. Kíváncsi vagyok.
2022. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Felejtős.
2022. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Erre szoktam példaként felhozni Daniel Craig színészt (lásd: link lent).

Neki szép az arca? Szerintem nem.

De ki van gyúrva a teste és még 54 évesen is bomlanak utána a nők.

Sokat számít a test.


[link]


[link]


[link]

2022. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most komolyan egy hírességet hozunk fel példának? Ez olyan mint hogy Marsalkó Dávidot is imádják a nők, de ha nem lenne ismert, valószínűleg le se szarnák.
2022. szept. 25. 11:21
 7/15 anonim ***** válasza:

+1 sokat.


De én sem értem mi az a csapott áll? Elképzelésem sincs.. szimplán lapos? Vagy tényleg az egész állkapocs deformalt?

Mert ha szimplán csak formátlan, szerintem 100 ezerből már szét töltik hialuronnal. És lehet ezt természetesen is, nem csak úgy, hogy kenbaba feje legyen valakinek. Igaz, hogy nem túl heterós, dehát nem kell híresztelni.

2022. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6: Az arca miatt lett felhozva példának.

Nézd meg a wikipedia képét!

Szép az arca? Nem igazán.

De törődik a testével. Igaz ő a testéből is él, de ezt egy átlagember is megteheti, ahogy nagyon sokan meg is teszik akik sportolnak valamit.

Te csak a problémák hárításának nagy mestere vagy.

Nyilván egy híres embert lehet legkönnyebben belinkelni, de sok hétköznapi ember is van úgy hogy előnytelen az arca, de a testét edzi, így az összkép jobb.

2022. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#5 szerintem meg jó a pofija is.
2022. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kisportolt test, az igényes megjelenés (ápolt bőr/test/fogak/haj), a műveltség sokat dob.
2022. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!