Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda, aránytalan arcon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, aránytalan arcon mennyit segít egy kisportolt test?

Figyelt kérdés

Baromi széles pofacsont, béna, csapott áll, hatalmas homlok. Apró szemek, Nagy orr, apró száj.


Szóval egyáltalán nem vagyok férfias arcú sajnos.


Ezen mennyit segítene egy sportos testalkat?


2022. szept. 25. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

Bírom a madarakat, mikor világ/mega/szuper sztárokat linkelnek példának😂.

Nem sokat segít! Nekem is fura fejem van, pattanásokra hajlamos, nehezen kezelhető arcbőrrel. Mielőtt valaki ide böfögné, nem használtam szteroidot soha, sem egyéb szert. Hiába fogytam le és gyúrtam ki magam, hosszú évek alatt, a nők továbbra is levegőnek néztek.

Sokkal jobban szeretik a jóképű, szimetrikus, férfias arcú férfiakat, akiknek esetleg nem is olyan kisportolt a teste.

2022. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy nem a nőknek kell tetszeni hanem egyetlenegy nőnek. Ülj fel egyszer a metróra és nézd meg hogy milyen fejű embereknek van párkapcsolatuk.
2022. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csapott az állad, legyen szakálad!


Semmit sem segít rajta a test, az arcot kell harmónikussá tenni. Nyilván nincs elég önbizalmad, hogy ezeket az egyedi vonásokat karakteresen tudd viselni, mint a linkelt színész, úgyhogy törekedj a harmóniára.


Növessz szakálat, legyen úgy nyírva, hogy keskenyítse az arcodat(bár alacsony testzsírral kimondottan vonzó a széles arccsont), menj borbélyhoz, hogy megnyírja a szemöldöködet is pengével, ami javít a homlokodon, és a tekinteteden. Ezen kívül nyírasd fel a hajad kétoldalt, felül meg legyen hosszabb, a kerekebb arcokon segít ez az "ecsetfej", ha jól belövik előre olyan szélfúttán, akkor bármelyik pasiból vonzót varázsol.


A nagy orr mindig is férfias volt, egy nő sem akar olyan pasival járni, akinek kisebb az orra az övénél:)

2022. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Baromi sokat segít, főleg úgy hogy a kisportolt testű férfiaknak az alacsony testzsír miatt az arcuk is sokkal jobban néz ki. Nem úgy mint a te piától felpüffedt vörös fejed. Amúgy tökmindegy hogy mi mit írunk ide neked akkor sem lesz soha kisportolt tested mégpedig azért mert ahhoz tenni is kellene elég keményen. Szóval maradsz úgy ahogy vagy még egy-két évig aztán meg majd elkezdesz látványosan csúszni a lejtőn mert az idő senkit nem kímél, a maradék hajad is kihull, lesz egy szép kövér tokád meg az arcbőröd még vörösebb lesz a piálástól. Na úgy lesz igazi a kinézet, tökéletesen passzolni fog a kínai áruházas mackógatyáidhoz.
2022. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%
Semennyit, nálam huszadrangú dolog hogy milyen egy fèrfi teste, az arc viszont fontos.
2022. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!