Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez red flag? Vagy min vàltozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez red flag? Vagy min vàltoztassak? Úgy érzem engem hibáztat...

Figyelt kérdés
Már a 8. randinál járunk, igazából minden jól alakul, mondhatni össze is jövünk, csak ez furcsa volt: Ő kicsivel több találkozót igényel mint én (folyamatosan velem lenne), és felhozta tegnap, hogy szívesen átjönne, hogy együtt legyünk. Mondtam, hogy nagyon szívesen látom, de tudom, hogy holnap korán kemény edzése lesz, (sportoló) ráadásul zh-ja is lesz amire tanulnia kéne, így felhoztam, hogy részemről következő nap is jó, és akkor biztosan tudna pihenni, de ha most jön akkor meg szívesen kikérdezem az anyagot. Át is jött, nem hagyta, hogy kikérdezzem, azt mondta nem fontos, rám akar figyelni. Itt is aludt, felkeltem vele 5-kor, akartam csinálni neki kávét meg reggelit, erre mondta, hogy ma nem megy be, inkább maradjunk még, annyira jó velem lenni...Mondtam, hogy szerintem menjen, majd találkozunk utána, de maradt. Ezután nem sokkal pedig megszólalt: Már a 3. edzést hagyom ki MIATTAD. Lehet hogy túlreagálom de kicsit rosszul esett, mert olyan érzésem volt, mintha én hátráltatnám őt a céljaiban, pedig ponthogy szeretnék támogató lenni, és nekem bőven elég lenne ritkábban találkozni.

2022. okt. 13. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Még azt hozzá tenném, hogy a szerelem és vágyódás igaz érzése is jár némi kisebb fajta "kisajátítási" igénnyel, ez szerintem természetes és egészséges emberi jellemvonás, hogy testileg-lelkileg szeretné, ha egymáshoz kötődnének, ettől még nem kell megijedni.

(#10)

2022. okt. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mikor felhozta a találkozást te mondtad neki, hogy inkább pihenjen vagy tanuljon, ha akar.

Ő MAGÁTÓL ÚGY DÖNTÖTT, hogy a kötelességeit félredobta és inkább veled találkozik.

Illetve másnap is, mikor kedvességből kávét, reggelit csináltál és utána számítottál, hogy elmegy akkor a dolgára, megint csak MAGÁTÓL ÚGY DÖNTÖTT nem megy.


"Ezután nem sokkal pedig megszólalt: Már a 3. edzést hagyom ki MIATTAD."

Ez így nem helytálló. Egyedül ő a felelős a döntéseiért, ő választotta ezt.

Nem MIATTAD. Világosan elmondtad, hogy majd ráértek találkozni, ő döntött így.

Rád hárítja a felősséget, ez nagyon nem szép dolog. Nyugodtan számíthatsz arra is, hogy ezek az esetek meg fognak sűrűsödni.... Attól, hogy van az embernek párja, nem azzal egyenlő, hogy non stop a másikon kell lógni, főleg, ha mellette ott van a kötelesség is.

Ugyanúgy vártad volna az edzés után, nem futsz el sehova.

Az élet nem arról szól, hogy elszigetelődünk a világtól és vagyunk csak a párunkkal... Nem is egészséges. Amúgy meg el lehet gondolkozni, hogy ha akar valaki menni edzeni, az el megy. Utána meg találkozik a barátnőjével. Itt nem kell másra mutogatni, ő nem ment.

2022. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A 8. randi.. érdekes, nálam a 8. randi az már régen egy kapcsolat.

Bár ahogy nem mertek beszélgetni úgy már értem, hogy nem is tart sehova ez a dolog.

2022. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!