Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok szép nő, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép nő, nem találok pasit. Min változtassak?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, sajnos nem szép.

A mai lányok, bár nagyon egyformák, rettentő szépek.

Nekem már általános iskolában és gimnáziumban is beszóltak a többiek, hogy milyen a hajam, milyen csúnya vagyok(random idegenek is az utcán).


Elkezdtem adni magamra: edzek, az alakom hibátlan. Csinos ruhákat hordok, sminkelek, és próbálom kihozni a legtöbbet magamból, de az arcom sajnos nem szép. Sminkkel rengeteget javítok rajta, de akkor sem szép.


Ha bárhova megyünk, bulizni, vagy beülni lányokkal, többnyire a barátnőimet nézik meg. Ha az utcán sétálunk, akkor is. Próbálok nem törődni vele, de elég rossz érzés, volt már, hogy egyedül táncoltam a tánctéren, mert senki nem jött oda.

Társkeresőn sem nagyon találok párt, mert nem tetszem a fiúknak. Az exbarátom, akivel 7 évet voltam együtt, megcsalt, folyton piszkált a kapcsolat alatt, hogy nem vagyok szexis, pufi az arcom, olyanokat mondott, hogy ha nem látná a testem azt hinné az arcom miatt, hogy duci vagyok.

Kiléptem ebből a mérgező kapcsolatból, de hiába próbálkozom, volt már, hogy én hívtam randira pasit, eljöttek, aztán semmi. Nem tudok már mit tenni.

Tök kedves, szerethető ember vagyok, de az semmit nem ér. És nem, nincs magasan a léc sem, nem a tipik szívtiprókért küzdök. Akik általában nekem tetszenek, azok a barátnőim szerint csúnyák, nem álompasik. Szóval nem a tipikus mindenlányálma pasik tetszenek. Mégis, ezeknek a pasiknak sem kellek.


Képet nem linkelek, illetve nem társkeresés miatt írtam ki a kérdést. Inkább pasik és nők tanácsát várom, hogy mit lehetne csinálni? Sok duci, csúnyább lánynak és fiúnak is van párja-én ellenben nem találom. Még egyetem alatt rengeteg programra mentem el, de ott is a barátnőimre hajtottak. Anyukám nagyon szép, Apáért bomlottak a nők, de valahogy én nem örököltem ezeket a géneket. Rám általában az idősebb emberek buknak, illetve, akik hasznot akarnak húzni belőlem(neves családból származom, így többnyire ha a városomban vagy bárhol megtudják a nevem, rögtön érdekes leszek a férfiak számára meglepő módon).


2020. okt. 19. 11:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Ha jó az alakod és adsz a megjelenésedre, az arcod nem fogja elrettenteni a kérőket. A helyedben megpróbálnék új baráti körökbe bekerülni (új hobbik által).
2020. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Ugye ezt most csak egy kitalált sztori, hogy a jónépet etesd vele?! Hagyjuk már hogy rád senki sem kíváncsi, meg hogy tökéletes alakod van és akkor sincs jelentkező stb. Látszik hogy mekkora kamu az egész. Bakker! Néztél már szét az utcán? Bűn ronda nők, ultra szétfolyt bálna testtel is simán párkapcsolatba vannak. A férfiak meg a testet 100X többre nézik mint az arcot, én is. Szóval találj ki más mesét, azt azért díjazom hogy próbáltál a részletekre is figyelni, meg egy kerek történetbe foglalni ezt a fiktív problémát!
2020. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%

Ami nem megy, azt nem biztos, hogy érdemes erőltetni. Jobb beletörődni. Én ezt tettem, és jobb híján kutyáim lettek, ők a "pasijaim", a társaim.

Mindig mondom, nincs nagyobb hátrány egy nő számára a rondaságnál. Bármilyen lehet, csak az nem. Valamire való férfi számára alap, hogy a nő szép (is) legyen. Aki beéri rondával, az általában olyan is...

2020. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kamu, a baráti köröm, családom, és én sem értem. Jártam pszichológushoz más okból, neki is meséltem, és ő sem akarta elhinni, pedig tényleg ez van.

Többnyire nekem kell kezdeményeznem a pasik felé. A munkások, ilyenek beszólnak az utcán, mint minden lánynak. De tényleg így van, ahogy leírtam. Megnézik az alakomat, de ennyit számít az arc. Hiába van jó alakom, a barátnőimnek nagyon szép arcuk van, és őket választják kivétel nélkül. Volt már olyan, hogy hozzám jött oda a srác, de közben végig a barátnőmet nézte, amit aztán a barátnőm megjegyzett nekem.

2020. okt. 19. 11:38
 5/24 anonim ***** válasza:
15%
Én szeretlek.
2020. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Kamu!
2020. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező átérzem,mintha én írtam volna minden stimmel! :D

De nekem azért akadt egy srác aki álomszépnek lát,én sem értem hogy lehet,hogy ő meg annak tart,hát ez van fura. De örülök neki,meg néha akdadnak férfiak akik vlamiért nagyon szépnek látnak,de a többség engem is rondának tart. Furcsa és érdekes,mert én is azt látom sok elfolyt testű,bűnigénytelen nőnek meg van párja.

2020. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem kamu.....


Neked nem az arcoddal, hanem a lelkeddel, az önbizalmaddal van baj. 7 évig bent voltál egy olyan kapcsolatban, ahol a párod megcsalt és olyanokat mondott, hogy nem vagy szexi? Egy egészséges lelkű nő azonnal úgy kivágta volna az ilyen pasit, mint a huzat!

2020. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"edzek, az alakom hibátlan"


Keress olyan férfi, aki például ezt értékeli!


Nekem több barátnőm is elég "karakteres" arcvonásokkal rendelkezett, de gyönyörű, sportos alakjuk volt. Hidd el, nem vagyok egyedül ezzel az ízléssel!

2020. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a kinézeted a gond. A személyiségedben lehet valami gáz. Vagy csak rosszul választasz állandójan.
2020. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!