Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok szép nő, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép nő, nem találok pasit. Min változtassak?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, sajnos nem szép.

A mai lányok, bár nagyon egyformák, rettentő szépek.

Nekem már általános iskolában és gimnáziumban is beszóltak a többiek, hogy milyen a hajam, milyen csúnya vagyok(random idegenek is az utcán).


Elkezdtem adni magamra: edzek, az alakom hibátlan. Csinos ruhákat hordok, sminkelek, és próbálom kihozni a legtöbbet magamból, de az arcom sajnos nem szép. Sminkkel rengeteget javítok rajta, de akkor sem szép.


Ha bárhova megyünk, bulizni, vagy beülni lányokkal, többnyire a barátnőimet nézik meg. Ha az utcán sétálunk, akkor is. Próbálok nem törődni vele, de elég rossz érzés, volt már, hogy egyedül táncoltam a tánctéren, mert senki nem jött oda.

Társkeresőn sem nagyon találok párt, mert nem tetszem a fiúknak. Az exbarátom, akivel 7 évet voltam együtt, megcsalt, folyton piszkált a kapcsolat alatt, hogy nem vagyok szexis, pufi az arcom, olyanokat mondott, hogy ha nem látná a testem azt hinné az arcom miatt, hogy duci vagyok.

Kiléptem ebből a mérgező kapcsolatból, de hiába próbálkozom, volt már, hogy én hívtam randira pasit, eljöttek, aztán semmi. Nem tudok már mit tenni.

Tök kedves, szerethető ember vagyok, de az semmit nem ér. És nem, nincs magasan a léc sem, nem a tipik szívtiprókért küzdök. Akik általában nekem tetszenek, azok a barátnőim szerint csúnyák, nem álompasik. Szóval nem a tipikus mindenlányálma pasik tetszenek. Mégis, ezeknek a pasiknak sem kellek.


Képet nem linkelek, illetve nem társkeresés miatt írtam ki a kérdést. Inkább pasik és nők tanácsát várom, hogy mit lehetne csinálni? Sok duci, csúnyább lánynak és fiúnak is van párja-én ellenben nem találom. Még egyetem alatt rengeteg programra mentem el, de ott is a barátnőimre hajtottak. Anyukám nagyon szép, Apáért bomlottak a nők, de valahogy én nem örököltem ezeket a géneket. Rám általában az idősebb emberek buknak, illetve, akik hasznot akarnak húzni belőlem(neves családból származom, így többnyire ha a városomban vagy bárhol megtudják a nevem, rögtön érdekes leszek a férfiak számára meglepő módon).


2020. okt. 19. 11:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Most megtudod milyen egy átlagos férfi élete.
2020. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
20-as. Azért, mert akkor kiderülne a neve. Főleg ha férfi névvel regisztrált. Kamu az egész, annyira érezni hogy egy mesterségesen előállított írás az egész.
2020. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Amwnnyiben nem kamu, egy kis hyarulonnal, alfeltoltessel, jawline firmazassal csodákat lehet elerni, lesd meg dr ivanchuk ot az instan!
2020. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha férfi lennék, nekem a lány arca lenne a legfontosabb, végülis azt nézed egész nap. Szerintem, aki mást mond, hazudik. Nőként is a férfi arca a legfontosabb és nem az izmai.
2020. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!