Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék úgy beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék úgy beszélgetni lánnyal, hogy ne ilyen passzív válaszokat kapjak? (Ha egyáltalán választ kapok)

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Magányos vagyok és mentális beteg (kényszerbeteg). Nincsenek barátaim. Ezek nem túl előnyös dolgok, de nem látszik rajtam elsőre. Viszont nőkre nagyon vágyok. Soha nem feküdt le velem önszántából nő. Prostikra megy el szinte minden pénzem. Időnként próbálok ráírni néhány lány ismerősömre, akiket iskolából ismertem és próbálok beszélgetni, többször van az, hogy velük álmodok, hogy szerelem van köztünk. Most is tervezek ráírni egy lány ismerősömre, akibe kezdek szerelmes lenni a képei alapján, meg amiket néha álmodok róla. De előre félek, hogy az lesz belőle, hogy én kérdezem őt, ő meg adja a passzív válaszait, de felém nem kérdez és nem érdeklődik. Pszichológusom szerint külsőm alapján simán találnék nekem tetsző nőt. Mégis, ha próbálkozok semmibe vesznek. És ilyen kérdezem, ő röviden válszol jellegű beszélgetés van mindig. Hogyan lehetne feldobni a beszélgetést úgy, hogy érdekes legyen. Pár éve már elkezdtem ezzel a lánnyal írni, aztán kérdeztem valamit és arra már nem válaszolt. Egyrészt ezt nagyon nem szeretem, mert bunkó dolognak tartom, ha valaki nem válaszol, de ami problémásabb az az, hogy ilyenektől egyre mélyebbre zuhan a pszichés állapotom és az önbecsülésem. Néháby dolgot megtanultam: nem szabad kimutatni a lánynak, ha szerelmes vagyok belé. Korábban azt csináltam, hogy szerelmes levelet írtam ismeretlenül néhány lánynak. Választ nem kaptam. Amikor meg élőben ez után randizni hívtam őket, visszautasítottak. Legszívesebben ennek a lánynak is szerelmes levelet írnék. Egyszer már egyetemen ráírtam, hogy ő a legszebb lány szerintem egyetemen. Szóval már így is sejtheti, hogyha ráírok, hogy szeretnék tőle valamit. Ráadásul egyetemen vlogoltam és népszerű voltam és elég megosztó. Személyes témákat és nőkről sok videót készítettem. Sokak szerint lejárattam magam. Ma már én is elítélem azt, amit csináltam. Szóval mindezeket figyelembe véve hogyan beszélgessek ezzel a lánnyal, hogy jó beszélgetés legyen. Majd egy idő után randira hívnám.

2022. okt. 6. 09:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
97%

"Korábban azt csináltam, hogy szerelmes levelet írtam ismeretlenül néhány lánynak. Választ nem kaptam."


Ismeretlenül szerelmes levelet? És csodálkozol, hogy nem kapsz választ? Nem csak a kényszerbetegség a bajod.

2022. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem kezd azzal, hogy nem esel szerelembe képek alapján. Mármint tudatosítsd magadban, hogy az nem szerelem. Nem tudsz róla semmit, nem ismered. A nők nem szeretem ha csak kinézet alapján “beléjük szeretsz”, mert ezzel azt sugallod hogy annyi az érték bennük, a belsője mar nem is érdekel.

Ne írj szerelmes levelet. És ne fogd a pszichés betegséged másokra, mármint hogy miattuk rosszabb a helyzet.


Arra nincs recept, hogy kinek mit “kell” mondani, hogy gördülékeny legyen a beszélgetés mert mindenki más. Amin tudsz változtatni az az, hogy reálisan állsz a másikhoz, nem írsz úgy szerelmes levelet hogy semmit nem tudsz a másikról csak láttad képeken, illetve hogy nem görcsölsz rá.

2022. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Rendben, nem is akarok azt írni, de a beszélgetés is necces és problémás, ha csak fél szavakban válaszol meg nem kérdez engem. Ez a fő kérdésem most, hogy hogyan tudnék érdekes beszélgetést folytatni vele, amiben nem ilyen egyoldalú a beszélgetés.
2022. okt. 6. 10:14
 4/68 anonim ***** válasza:
94%
Értem a fő kérdésed de ez összetett dolog. Ha érzik rajtad a kétségbeesést, nem fognak érdeklődni utánad ezért mentem mélyebbre.
2022. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha félszavakban válaszol, nem akar veled beszélgetni, csak félénk ahhoz, hogy ezt kimondja. Mint mikor a villamoson a néni az arcodba mászik és a tyúkszeméről beszél, te meg bólogatsz és kényszeredetten mosolyogsz, de azt kívánod, hagyjon békén.
2022. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
Mert pl most is kezdetben arról kérdeznék tőle, hogy milyen mesterszakon tanul, mert azt tudom, hogy továbbment még tanulni, de nem tudom hova ez pl tényleg érdekel. Viszont azt mondta egyik haverom, hogy az ilyen mit tanulsz, mit.dolgozol.kérdés nagyon sablonos és unják.
2022. okt. 6. 10:24
 7/68 anonim ***** válasza:
91%

Ez a 25 év itt a gykn nagy vízválasztó...


Nem szabad ràgörcsölni, ez a legfontosabb talán.

Ilyet hogy egyből belezúgsz, bevallod az érzelmeid, nem valami vonzó - könnyű dolgoknak kevésbé van értéke


Szerelmes levelèl szinten sztornó - ráadasul felváltotta a Facebook, ahol a legtöbb nő kap jelölést és üzenetet


Mondj valami szúrósat és viccesre, amit megjegyez, ha nagyon stresszelj próbálj meg több nőnek írogatni , baratkozz lányokkal , hogy ne parázz rá

2022. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
100%
Szúrósat és vicceset annak, akinek ismered a humorát és van bizalmi kapcsolat.
2022. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
24%
#8 a katarzis a lényeg , hogy valamit megmozdíts , mert amúgy Àtlag Jóskának nèz.
2022. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
De nem szeretem, ha valaki félszavakban válaszol. Mondja, akkor azt inkább, hogy nem kíváncsi rám, az kevésbé megalázó, minthogy irogatok, teperek és félszavakban válaszol.De mondom mivel mindig ez volt és így álltak hozzám, zavar engem, hogy senki se kíváncsi rám. Rossz érzés és az állapotom ettől ilyen rossz. Egyébként facebookon küldtem szerelmes levelet korábban is, nem papír alapon.
2022. okt. 6. 10:36
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!