Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék úgy beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék úgy beszélgetni lánnyal, hogy ne ilyen passzív válaszokat kapjak? (Ha egyáltalán választ kapok)

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Magányos vagyok és mentális beteg (kényszerbeteg). Nincsenek barátaim. Ezek nem túl előnyös dolgok, de nem látszik rajtam elsőre. Viszont nőkre nagyon vágyok. Soha nem feküdt le velem önszántából nő. Prostikra megy el szinte minden pénzem. Időnként próbálok ráírni néhány lány ismerősömre, akiket iskolából ismertem és próbálok beszélgetni, többször van az, hogy velük álmodok, hogy szerelem van köztünk. Most is tervezek ráírni egy lány ismerősömre, akibe kezdek szerelmes lenni a képei alapján, meg amiket néha álmodok róla. De előre félek, hogy az lesz belőle, hogy én kérdezem őt, ő meg adja a passzív válaszait, de felém nem kérdez és nem érdeklődik. Pszichológusom szerint külsőm alapján simán találnék nekem tetsző nőt. Mégis, ha próbálkozok semmibe vesznek. És ilyen kérdezem, ő röviden válszol jellegű beszélgetés van mindig. Hogyan lehetne feldobni a beszélgetést úgy, hogy érdekes legyen. Pár éve már elkezdtem ezzel a lánnyal írni, aztán kérdeztem valamit és arra már nem válaszolt. Egyrészt ezt nagyon nem szeretem, mert bunkó dolognak tartom, ha valaki nem válaszol, de ami problémásabb az az, hogy ilyenektől egyre mélyebbre zuhan a pszichés állapotom és az önbecsülésem. Néháby dolgot megtanultam: nem szabad kimutatni a lánynak, ha szerelmes vagyok belé. Korábban azt csináltam, hogy szerelmes levelet írtam ismeretlenül néhány lánynak. Választ nem kaptam. Amikor meg élőben ez után randizni hívtam őket, visszautasítottak. Legszívesebben ennek a lánynak is szerelmes levelet írnék. Egyszer már egyetemen ráírtam, hogy ő a legszebb lány szerintem egyetemen. Szóval már így is sejtheti, hogyha ráírok, hogy szeretnék tőle valamit. Ráadásul egyetemen vlogoltam és népszerű voltam és elég megosztó. Személyes témákat és nőkről sok videót készítettem. Sokak szerint lejárattam magam. Ma már én is elítélem azt, amit csináltam. Szóval mindezeket figyelembe véve hogyan beszélgessek ezzel a lánnyal, hogy jó beszélgetés legyen. Majd egy idő után randira hívnám.

2022. okt. 6. 09:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
Engem csak túl szép lányok érdekelnek. Miért adnám lejjebb az igényem, ha kevésbé szép lánnyal nem érezném jól magam? Egyébként a pszichológusom azt mondta, hogy törékeny, cuki lányoknál simán lenne esélyem. Mert leginkább ők vonzanak. A kis mellű, kis formás fenekű természetes lányok. Akiről most szó van, ő már feszegeti a bombanő kategóriát, de nem plázacica.
2022. okt. 6. 15:50
 22/68 anonim ***** válasza:
91%
És a szép lány miért adja le az igényét és legyen valakivel aki sótlan és unalmas és nem érezné jól magát vele?
2022. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
94%

Akkor dugd meg a pszihológusod.


Már majdnem sajnàltalak, de ilyen hozzàllàssal, sok sikert az èlethez.

2022. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek is az vagyok? Ezt mondtam a pszichológusomnak is, de nem igazán ért vele egyet. Én mintha csak úgy tudnék érdekes lenni, ha abberrált dolgokat csinálok, mint egyetemen a vlogjaim. Na az nem volt unalmas, de talán gáz volt. Én nem unalmas vagyok, hanem a magányom miatt befásult. Ha lenne barátnőm, társaságom, akkor nem lennék unalmas. Egyébként meg szoktam dalokat írni, gitározok, sportolok, érdekel a scifi... mi kéne még ahhoz, hogy érdekes legyek?
2022. okt. 6. 16:02
 25/68 A kérdező kommentje:
Ja és lehet velem hülyéskedni ez a legfontosabb szerintem... vinném ide oda a lányt... pl. élményfürdőkbe stb. Miért lenne ez unalmas??
2022. okt. 6. 16:04
 26/68 anonim ***** válasza:
Én csak azért gondolom így mert ezt hangoztatod és nem értem mit vársz akkor. Amúgy nem ismerlek, honnan tudnám?
2022. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:
Egyébként attól, hogy egy lány szép, attól még siman lehet ő is sótlan meg unalmas. Nekem az életem unalmas, nem én vagyok az. És ez a magányomból fakad.
2022. okt. 6. 16:08
 28/68 anonim ***** válasza:
91%

Értem, de senkit nem fog érdekelni miből fakad. Ha nem váltasz ki érdeklődést senkiből, akkor nem fog gondolkozni, hogy vajon miért vagy olyan amilyen.

Próbáld meg megszeretni az életet, vedd észre a szépségeit és megváltozik a kisugárzásod is.

2022. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
Hat ugy fest hogy meg sincs eselyed a cuki torekeny lanyoknal, mert csak penzert kapod meg oket..
2022. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:
És akkor most szembementek egy szakemberrel? A pszichológusom mondta ezt, biztos van benne valami. Ezért kell gyógyszert szednem, meg ezért vagyok lassan elmebeteg, mert nem kapom meg, amire vágyok + magány. Tükörbe nézek és nem akarom elhinni, hogy nem járna nekem is végre már ingyen is valami...
2022. okt. 6. 16:24
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!