Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Burkolóként mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Burkolóként mennyi esélyem van párt találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 29 éves vagyok. 1 éve burkoló vállalkozó vagyok. A bevételem havi nettó 5-600 ezer ft körül mozog.
2022. szept. 25. 17:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
10-es, olyan szépen megfogalmaztad, köszönöm, hogy nem nekem kellett leírni :)
2022. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

...a gyakori 'tesó', az a hely, ahol ha éppen kell, akkor minden válaszoló kétmillát kaszál naponta, de ez ugyanaz a hely, ahol ha éppen kell, akkor munkanélküliként is Casanova mindenki.


Feltételezem - hacsak nem vagy nagyon hülye - levonod a helyes következtetést.

2022. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

#10 Az állításod több szempontból is hibás.


1. Az értelmisegi nem egyenlő a diplomással. A kettő között van egy hatalmas szakadék.


2. Miért ne lennék értelmiségi? Ha már a végzettségnél tartunk: van egy érettségim, 2 nyelvvizsgám (angol, német) és most lesz egy piacképes szakmám amit azért választottam mert szeretnék maradandót alkotni és egy kicsit kreatívkodni. Szabadidőmben pedig imádok olvasni.


3. Valóban. Homérosztól és Adytól nem tudok idézni. Ellenben szívesen idézek neked Frank Herberttől, George Orvelltől, Stephen Kingtől és Tolkientól. Es ha megeröltetem magam talán még Lovecrafttól is.


4. Egy szóval nem említettem, hogy nekem diplomás lány kell.


5. Barátnő=pénz? Nem így gondolom. Csupán kíváncsi voltam a reakciókra. Veheted egyfajta társadalmi felmérésnek is. Vagy aminek akarod.


6. Az írásodon látszik mennyire frusztrált vagy. Megártott a home offisz?

2022. szept. 25. 18:03
 14/33 anonim ***** válasza:
67%

"fulsztekk developer barinő"


Úgy vagy te burkoló, ahogyan én váci püspök.

Egy unatkozó tini vagy, aki a vasárnap délutánját ezzel a troll kérdéssel akarja feldobni.

2022. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
#14 Nope. Tényleg burkoló vagyok. Ha úgy írom, hogy fullstack developer barátnő akkor jobban elhiszed :D? Micsoda sötétség.
2022. szept. 25. 18:06
 16/33 anonim ***** válasza:
23%

#10-es vagyok, a #9-es még egy reakció:


Az OKJ biztonsági őr tanfolyamok a pénzről szólnak. Befizeted, és kapsz egy bizonyítványt: a vizsgán megy a csalás, senkit sem érdekel, hogy mit tudsz. Csak a 8 általánost kell felmutatnod.

Ebből fakadóan biztonsági őrként rengeteg olyan ember dolgozik, aki a lexikális tudását tekintve nincs a toppon, de mondjuk nagy darab, ezért alkalmazzák.


Ebből fakadóan eléggé valószínűtlen, hogy egy mérnöknő vonzónak találjon egy biztonsági őrt. Ez csak akkor lehetséges, ha az őr intelligensebb, és több akar lenni, (tovább akar tanulni) igen, akkor megláthat benne valamit a nő.


De aki ebben a szakmában képzeli el a jövőjét, az nem valószínű, hogy orvos, tanárnő, ügyvédnő, stb. párt fog találni.


Hasonló a hasonlót vonzza, ez egy alapszabály az életben.

2022. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
47%

15-re:

Nem, úgy még annyira sem.

Lukra futottál, komám!

Te nemhogy nem vagy burkoló, de még csak nem is ismersz közelebbről semmilyen építőipari munkást, és nem tudsz a fejükkel gondolkodni. :-))))


Egyébként egy szakmunkás nem interneten érdeklődne a csajozási lehetőségeiről, hanem rég szedett volna már föl magának a való életben, nem 29 hanem 19 éves korában.

2022. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
#17 Huha. Lukra futottam egy anonim kölyöknél a neten. Mi lesz most velem gecc :(
2022. szept. 25. 18:13
 19/33 anonim ***** válasza:
8%

16# amúgy pont anyósom-apósomat írtam le utóbbi példában😅

Ja és apósom soha nem volt egy nagydarab, se kövér se sovány de még izmos sem..

és még nagyjából egy magasak is anyósommal..

sosem akart továbbtanulni apósom, soha, sőt még az érettségit is anyós miatt tette le.. mert azt sem akarta.

Több akar lenni:. A kötelező órákon kívül soha egy percet nem dolgozott többet 😅

Anyós ezzel ellentétben még több diplomával rendelkezik.. tanárival is.

Mindig anyós dolgozott többet.

Szóval az ő példájukat is látva, nagyon nem köteles hogy hasonló a hasonlóval legyen…

2022. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%

Van esélyed párt találni, diplomásat már nehezebb, de azt is szerintem tudsz.

Nagyobb bökkenő hogy mit csináltál az érettségi óta eltelt 10 évben, hogy csak most szerzed meg a szakmád 29 évesen.

"és most lesz egy piacképes szakmám amit azért választottam mert szeretnék maradandót alkotni és egy kicsit kreatívkodni."

Ezzel hatalmas hátrányból indulsz a nőknél.

2022. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!