Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az 5 legfontosabb szempont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az 5 legfontosabb szempont, ha párt kerestek magatoknak, komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Örülnék nem és életkor megnevezésének is, mindenki véleménye érdekel.
2022. aug. 31. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Vonzalom. Legyen sportos.

Humor.

Értelmi-érzelmi intelligencia, de az érzelmi nem kell túl magas legyen, mert én sem vagyok egy mézesmázas nő.

Szeresse a munkáját, legyen jó anyagi helyzete, legalább annyira, mint nekem.

Szeresse a kutyámat.

2022. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

A sima közhelyek csak


Külsőre tetszen, legyen kémia, legyen értelmes, értelmes élete munkája, szocializált, monogám, egyedulálló, érzelemgazdag, és termeszetesen kötődjön ragaszkodjon szeressen engem, érezzem azt hogy nem 1 vagyok a százbol, hanem fontos vagyok számitok.

2022. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Folyt 30 40 koruli férfiak

Plusz lehessen vele nevetninröhögni jofej legyen meg komoly is, tekintélye is legyen a férfiak közt es sok barátja.

És ne éljen online.

2022. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló értékrend

Hasonló érdeklődés

Ne lakjon túl messze

Külsőre tetsszen

Megfelelő életkor: 32-42 között


Még írhatnám, hogy ne legyen függő (drog, alkohol, játék, fétisek, stb.), de mondjuk a hasonló értékrendben ez talán benne van.


32/N

2022. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

- fogjon meg benne valami, tetsszen (első randira még az is OK ha nem fog meg annyira, de nem taszít, mert van, aki tud ezen változtatni jó kisugárzással vagy szimpatikus személyiséggel, de hosszú távon fontos a vonzalom)

- hasonló értékrend, hasonló gondolkodás az élet fontos területeiről (hol akar élni, akar-e házasságot, gyereket; hasonló életvitel)

- legalább 1 vagy 2 közös hobbi, érdeklődési kör

- megfelelő pénzügyi kultúra (nem kell, hogy gazdag legyen, de ne mást pumpoljon / ne akarja magát kitartatni és ha nem magas a keresete, ne verje el az összes pénzét haszontalan dolgoka)

- legyünk egymásnak a legfontosabbak (ez alatt értem a hűséget meg azt is, hogy ne legyek másodhegedűs a haverok / anyuci / ex stb. mögött)


33N

2022. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Szép arc (Ebben benne van a tekintet is, tehát csak azt látom szépnek, akit értelmesnek is gondolok.)


2. Csinos test (Szeretek mozogni, sportolni. Egy bálnával nem tudok ilyen jellegű közös programokat csinálni.)


3. Vágjon az esze.


4. Legyen munkája. (Nem gond, ha most éppen nincs, de akarjon dolgozni.)


5. Ha elvárja, hogy nekem ő legyen a legfontosabb, akkor ezt adja is meg. Ha van gyereke, akkor sem lehet a gyerek minden esetben fontosabb nálam. Mert ez azt jelenti, hogy én legjobb esetben a második, de valószínűbb, hogy a csak harmadik leszek nála. És egy pillanatra sem leszek első.

2022. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Legyen magas, legyen sok pénze, legyen jó pozíciója, legyen diplomás, legyen sportkocsija, lehetőleg 30 alatt. Az se baj, ha mindezt önerőből gyűjtötte össze, bár a pénzes család is jó, mert akkor lehet, hogy apucinál is bepróbálkozom..:DDDD


19/L

2022. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!