Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor ismerkedtek, randiztok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ismerkedtek, randiztok, mi a legfontosabb a másikban, milyen legyen?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdondágot is írhattok, férfi és női nézőpont is jöhet.

2022. jún. 10. 18:11
1 2
 1/14 Camorri ***** válasza:
97%

Számomra a legfontosabb, hogy érdekeljem én is, és kérdezzen rólam is, és ne csak Ő legyen a téma. Ha más nem, legalább kérdezzen vissza, hogy "és Te?" vagy "neked mi a véleményed?" hasonlók...

25/f

2022. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Gördülékeny beszélgetés, egy hullámhossz, nevetés, egyező humorérzék, értőképesség oda vissza azaz "egy nyelvet beszéljünk", érezzem azt, hogy kimondottan én érdeklem, es nem az hogy mindegy ki, csak legyen már egy nője, ha van nála léc, nem egyből "hódol be", korrektség azaz ne egy bnő mellől hülyítsen, ne padokon csövezve meg sétákkal degradáljon le mintha semmit nem érnék neki már elsőre sem
2022. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Ami a külsőt illeti, nincs zsánerem, már minden típus tetszett kövértől a soványig, alacsonytól magasig, szőkétől barnáig.


A belső tulajdonságok tekintetében a legfontosabb, hogy lehessen vele beszélgetni - és ne csak magunkról. Persze ez nemcsak rajta múlik, inkább a kompatibilitás a lényeg. De örülök neki, ha kérdez, kifejti a véleményét, tud újat mondani, mer ellentmondani, vitatkozik, ha érződik rajta, hogy nemcsak a kedvemért erőlteti meg magát, hanem szokott gondolkodni, olvasni, tájékozódni. Fontos számomra, hogy gondoljon valamit a világról. Nem föltétlenü ugyanazt, amit én, de ne csőlátásban élje az életét. Érdekelje valami... Akár művészet, akár politika, közélet, tudomány, pszichológia, vallás, történelem, környezetvédelem stb.


Az alapvető emberi együttélés szabályainak betartásán túl ezek jutottak eszembe.

2022. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Privre: a padozás séta nekem úgy hat, mintha nem érnék neki annyit sem, hogy áldozzon rám, vagy kitaláljon akár élményt programot megha ingyenes is, de legalább törné magát.

A legtöbb csak szexet akaró, vagy csak szeretőt akaró, vagy párhuzamban több nővel ismerkedő pasik csinálják ezt leginkább. Akiket az se érdekli, ha nem hát nem, akkor lehet menni.


Aki valóban Velem akart ismerkedni(azaz nem csak egy nővel a 100 bol), azok mind már első alkalommal is beladtak sokat, illetve akiknek tenyleg tiszták a szándékaik és valoban komolyat keresnek, azok meg általában gentlemanek is azaz a pénz se érdekli, vacsorára is elhív jo helyre es ugy csinálja, hogy ezzel még nem kötelez igen valaszra sem tehát meghagyja a szabad akaratomat akkor is.


Sokminden lejön egy férfirol már csak abbol is hogyan áll hozzám.

2022. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Bár vannak lányok(es szándekosan nem nőket írtam), akiket sima sétával is ágyba lehet vinni vagy szerelmesek rögtön oda vissza.

Na én nem ez vagyok. Több tartásom van.

És megeshet persze az is hogy sima sétábol lesz kesobb házasság, de én alapbol megcsak nem is bízom az ilyenekben.

2022. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Azért én nem gondolom, hogy egyből el kéne vinnem vacsorázni, amikor még azt sem tudom, milyen a személyisége.

Azért a nők sem kezdenék azzal, hogy megfőzik nekem a vasárnapi ebédet.

Másik meg ugye, legyen egyenjogúság, de azért a férfi egyből áldozzon egy nőre, akit még csak megisnerni szeretne, hogy megfelel-e neki.

2022. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Alcsak a megismerés miatt nyujtott gesztus ami nem kötelezi a nőt semmire abban is megmutatkozik meg a masik szándéka es hogy neki aztán mindegy alapon van e a nővel vagy nem.

Ha mas nem a nő idejét vagy a neki okozott esetleges csalódast "honoralja."


Szakitásnál is jol megmutatkozik az hogy igaz kudarc de a férfi mit nyujt búcsúként, vagy épp mit vesz el.


Maga a férfi mutatkozik be.

2022. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*csak a megismerés
2022. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy nőt vagy megtisztel fuggetlenul attol mi lesz a kifejlet avagy nem. Ez ennyirol szol.


Sok nő viszont nem akad fennt ilyen formaságokon. Sok nő olcsó. Nyugi.

2022. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem azokat nem értem, akiknek nem felel meg egy séta a parkban, sem azokat, akik folyamatosan az egyenjogúságot lobogtatják, ha a fizetésről van szó.


Egyrészt egy szép nyári napon nincs is kellemesebb, mint egy csöndes (de azért mások által is látogatott) parkban sétálgatni és beszélgetni egy szimpatikus férfival. Én is rosszul érezném magam, ha tízezreket kellene költenem az első randin, vagy éppen rám költenének tízezreket. Szerintem egy séta + fagyi, esetleg kávé pont, hogy nem a férfi komolytalanságát jelzi. Nem is értem, hogy a szex mégis hogyan kapcsolódik a randikon elköltött pénzhez? Elvileg a kölcsönös szimpátia, egymásra hangolódás és vonzalom az alapja, nem?


A másik team meg az, aki rögtön megkérdőjelezi az egyenlőséget, ha fizetni kell egy ebédet, de hadd segítsek: A nemek közti egyenlőség, a törvény előtti azonos elbírálást, az egyenlő esélyeket és egyenlő állampolgári kötelezettségeket jelentni. A magánéletében mindenki azt vár el, amit csak akar, ettől még nem dőlt össze a feminizmus alaptézise.

2022. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!