Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hátrány az ha valaki 23-24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány az ha valaki 23-24 évesen talál először párt?

Figyelt kérdés
Sok jót veszít akinek viszonylag későn lesz először kapcsolata?
2022. szept. 5. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ez a kérdés nem volt már?

Amúgy lehet hátrány is, de lehet előny is. 🧐

2022. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mint olyasvalaki, aki egy hónappal a 23. születésnapom előtt találtam párt, nem gondolom úgy, hogy sok mindenből kimaradtam volna, de szerintem ez személyiségfüggő is. Van, akinek lett volna igénye a tinédzser évődésre, tizenéves nyári kalandokra stb., nekem nem... nyilván tiniként zavart, hogy kb. mindenkinek van párja, csak nekem nem, de visszanézve nem bánom, hogy így alakult, meg jobbára az éretlen drámázások maradtak meg az osztálytársaim és barátaim tini kapcsolataiból a fejemben.


Hátrány akkor lehet sztem a kései "belépés az iparba", ha a tinis dolgokat akarod megélni vagy szerelmes kiskamaszként viselkedsz huszonévesen egy hozzád hasonló korú, remélhetőleg elég érett emberrel, főleg ha neki már volt kapcsolata előtted. Jobb, ha tanulsz más hibáiból, utánaolvasol annak, hogy mi vezethet egy kapcsolat megromlásához. Pl. beteges, piti dolgokon menő féltékenykedés, hülyeségeken való veszekedés, őrültségekbe való gondolkodás nélküli belemenés, ragacskodás (a másikra rátelepedés, ráakaszkodás)...

2022. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Elszalasztasz egy csomó nemi betegséget.
2022. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem se hiányzott tizenéves koromban a dolog. Bár, ha megszerettem egy fiút (1-2 volt 25 éves koromig), semmiképp nem a nemi életre gondoltam, sőt viszolyogtam tőle. Séta, fagyizás, múzeum, kirándulás, amit programként el tudtam képzelni.

26 voltam az első csóknál, 29 éves az első nemi életnél és nem érzem, hogy lemaradtam bármiről is. Későn érő vagyok, azonkívül enyhe fogyatékosságom is van, tehát jó 10 évvel később kezdtem el az egészet.

2022. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!