Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek talál meg újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek talál meg újra és újra évek után? Ezek az alakok örökké a társkeresőn akarnak élni?

Figyelt kérdés

Lehet az a baj túl türelmes vagyok. Mindig hosszú több éves kapcsolataim vannak de amikor nincs s már nem fáj randizni, az oldalamon is egyedülállóként vagyok akkor megjelennek. Újra s újra előbukkannak azok a srácot akikkel annak idején egy két beszélgetős, kávézós randi után dobtam őket mert nem illettünk össze.

Ilyenkor mindig elő adja mind ugyanazt a hiányzom, jó társaság voltam, most biztos más lenne, beszélgessünk stb dolgot, van aki azt is kijelentette, hogy mint barátként szeretne kizárólag találkozni mert 6 éve nem látott s nem hajt rám mert tudja nincs esély... Ilyenkor nyilván elmondom nincs neki mert így igaz.


Ennyire nem képes egy se csajozni?

Annyi nő van, azt se tudják az ember milyen annyi év után,a randik se működtek valahol mind félresiklott, szexre meg nincs esélyük akkor minek?

Én vonzom ezeket be vagy másnál is így van? Mi van ilyenkor a pasik fejében?

Hiába tiltom egyik helyen, felbukkannak neten idővel máshol...

Időhúzásnak érzem...Ha velük beszélgetnék hogy tudnék olyant találni akivel lehetne is valami.


2021. nov. 10. 03:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
De minek állsz velük egyáltalán szóba?
2021. nov. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A többség akivel ismerkedtem egy nemet elfogadott s nem a másikra haragudva váltunk el.

Akiket tiltottam vagy túlmentek egy határon vagy akkor akart irni mikor kaocsolatban voltam s nyilván nem aláztam meg párom így tiltottam őket facen.

Mire ismét felbukkannak akikkel amúgy nem volt gondom csak nem illettek hozzám...már eltellik annyi év s nem érzek irántuk semmi rosszat s normális stílussal közelednek. De nem értem az indokot mire jó ez nekik

2021. nov. 10. 03:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nézegetik a profilodat, nem találnak párt, amint egyedülállónak jelölöd magad, már írnak is.

Indok: "jajj akkor lehet ha másképp mondtam volna", "ha máshogy alakul a randi", stb, reménykednek hogy lehet valami.

2021. nov. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Az a triviális magyarázat, hogy szimplán kíváncsiak rád miért nem játszik?


Ezt amúgy sose értettem, higy ti nök -tisztelet a kivételnek- miért csak a párkapcsolatban vagy a "soha ne álljunk szóba egymással többet" fekete-fehér tengelyén tud gondolkodni.

2021. nov. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

Fenyegesd meg őket rendőri feljelentéssel, ha ezt zaklatásnak érzed.


Jobbat nem tudok tanácsolni.

2021. nov. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5! Szerinted a rendörség mennyire veszi komolyan az ilyesmit? Szerencsére semennyire az hogy írsz valakinek nem büncselekmény. Az ha már tettlegességig menne a dolog meg otthon munkában keresnék már más volna akkor lépnének.
2021. nov. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Azért talál be újra és újra, mert szeret nosztalgiázni, avagy nem utasítottad el egyértelműen. Sok nő van, aki képtelen nemet mondani, avagy a nemből idővel igen lesz. Amelyik férfi több vasat tart a tűzben, nem áll semmiből, hogy 1-2 emberrel jópofizzon és idővel ráírjon. Rajtad is látszik, hogy képtelen vagy helyén kezelni a helyzetet, ezért úgy gondolják van esélyük.
2021. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Noren1989 ***** válasza:
96%
Szerintem egyetlen oka a dolognak, h nem bannoltad ezeket az embereket.
2021. nov. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek jelölöd magad egyedülállónak? Ez felhívás keringőre.

Masrészt meg minek tartod az ismerőseid között azokat akikkel egyszer randiztál? Én ilyen emberekre mar abszolút nem is emlekszem, nem hogy tartsam velük a kapcsolatot.

Szándékosan olyan helyzetet teremtesz, ahol egy holdudvar vesz körül, aztán panaszkodsz, hogy szegény téged elhívtak randizni.

2021. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

ezek ilyen tipikus kiehezett szerencsetlen alakok, akik egybol megrohanjak az osszes not, amujor egy kis eselyt is szimatolnak. nalad az esely az jelenti, hogy egyedulallo lettel es egyszer randiztatok, tehat azt hiszik a nyomik, hatha megint van eselyuk.


hatarozottan meg kell nekik mondani, hogy nem szeretnel toluk semmit, ha nem ertenek a szobol, tiltas-torles.

amugy meg nem kell kiirni, hogy egyedulallo vagy, mert az kb felhivas keringore.

2021. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!