Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek talál meg újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek talál meg újra és újra évek után? Ezek az alakok örökké a társkeresőn akarnak élni?

Figyelt kérdés

Lehet az a baj túl türelmes vagyok. Mindig hosszú több éves kapcsolataim vannak de amikor nincs s már nem fáj randizni, az oldalamon is egyedülállóként vagyok akkor megjelennek. Újra s újra előbukkannak azok a srácot akikkel annak idején egy két beszélgetős, kávézós randi után dobtam őket mert nem illettünk össze.

Ilyenkor mindig elő adja mind ugyanazt a hiányzom, jó társaság voltam, most biztos más lenne, beszélgessünk stb dolgot, van aki azt is kijelentette, hogy mint barátként szeretne kizárólag találkozni mert 6 éve nem látott s nem hajt rám mert tudja nincs esély... Ilyenkor nyilván elmondom nincs neki mert így igaz.


Ennyire nem képes egy se csajozni?

Annyi nő van, azt se tudják az ember milyen annyi év után,a randik se működtek valahol mind félresiklott, szexre meg nincs esélyük akkor minek?

Én vonzom ezeket be vagy másnál is így van? Mi van ilyenkor a pasik fejében?

Hiába tiltom egyik helyen, felbukkannak neten idővel máshol...

Időhúzásnak érzem...Ha velük beszélgetnék hogy tudnék olyant találni akivel lehetne is valami.


2021. nov. 10. 03:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Akivel csak ismerkedtem nyilván nem ismerősöm, a társkeresőn meg tudják miért vagyok fenn.

Így nem, nem tartom őket talonba vagy hasonló.

Akitől nem szeretnék semmit mindig elmondom, kb évente kétszer amikor megtalál.

Csak azt nem értettem, hogy miért tűnnek fel 9-6-2-1 év után. De köszönöm a segítséget.

2021. nov. 10. 11:55
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem törölted a profilodat a társkeresőről mikor kapcsolatod volt LOL
2021. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza abban hogy tőlük kérdezd meg ezt?
2021. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 peca1000 ***** válasza:
67%
Társkeresőn válasz nélkül tiltsd le őket.
2021. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
12-es. Nem, ezt rosszul értelmezeted. Két kapcsolat között amikor ismerkedem akkor vagyok atárskeresőn. Nyilván törlöm magam ha van párom, monogám vagyok. Ezért van az, hogy új regisztrációnál mit sem ér anno kit tiltottam hisz törlődött a profilom újra s újra.
2021. nov. 10. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!