Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy gyerekes nő tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekes nő tényleg nehezebben talál párt?

Figyelt kérdés

Egy kisgyermekes, adott esetben kisbabás egyedül maradt anyuka tényleg nehezebben talál párt? Nem pót apukát/anyagi támaszt keres, hanem egy társat

Fiatal nőről beszélünk


2021. ápr. 10. 20:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2021. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Engem pl. azért zavar, mert a gyerek lesz neki az első mindig. Amivel persze semmi baj, ő a gyereke, de én mindig csak másodlagos leszek számára. Olyan esetben nem számítana, ha közös gyerek neki az első, mert akkor nekem is a közös gyerek az első, de gyerek egy számomra idegen férfitól... Meg ha komolyabbra fordul és lesz közös gyerekünk akkor én nem tudnék úgy tenni, mintha ugyanúgy szeretném mindkettőt, mert.. valószínűleg nem. Ezért megkímélem őt is, gyereket is, magamat is ettől a helyzettől. Plusz közös programoknál is mindig gyerekhez kell alkalmazkodni. Utazni akarunk? Jön a gyerek is! Stb.

2021. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mivel a férfiak többsége nem kívánja nevelni meg pénzelni más magjának a gyümölcsét. Vannak akiket nem zavar, ezek általábban idősebb, érettebb férfiak (35-40+)
2021. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sosem nevelném más gyerekét.
2021. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem beszélve arról, hogy intimitás, magánélet 0.
2021. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
35%

barátja lennék, párja akkor, ah független lennék, s minden meg van a vonzalom terén köztünk.


40+ F

2021. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem pót apukát, persze, de azért azt mindenki tudja, hogy egy gyerekkel akkor is foglalkozni kell és akkor is elvárás lesz később, hogy foglalkozzak vele, úgyhogy köszönöm, de nem élnék a lehetőséggel.
2021. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Párt(bárkit aki szimpi)ugyanolyan könnyű találni, szerelmet meg ugyanolyan nehéz, mint gyerek előtt volt. Pénzelős emberkét szerintem nehezebb, de azt nem próbáltam.


Akadályt az jelent, hogy a nevelőapának nem való emberek(szüzek, önző, megbîzhatatlan, anyagias, drogos, partizós, stb) emberek kiesnek, illetve egy minimálisan csökken azok száma, akik járnának veled. Általában azok esnek ki, akik neked sem kellenének.

2021. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%
Nekem sem kellene gyerekes nő. Egyszerűen minek nyűglődjek gyerekessel, amikor van rengeteg fiatal, csinos, nem elhasznált gyermektelen csaj is?!
2021. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagyok, ha már kapcsolatba megyek nem gyerekneveléssel akarom kezdeni, persze ha lennék vagy 30 és nekem is lenne már gyerek akkor simán, én sem várnám el, hogy gyere legyél pótmama.
2021. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!