Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy gyerekes nő tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekes nő tényleg nehezebben talál párt?

Figyelt kérdés

Egy kisgyermekes, adott esetben kisbabás egyedül maradt anyuka tényleg nehezebben talál párt? Nem pót apukát/anyagi támaszt keres, hanem egy társat

Fiatal nőről beszélünk


2021. ápr. 10. 20:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
59%

Jól írta a 20 as nem tudom miért kell lepontozni.


38 vagyok, elváltam, van gyerekem is. Ha megismerném azt a nőt aki bejön, nem zavarna hogy van gyereke.

Ugyanezt nem mondtam volna mondjuk huszonévesen, úgy hogy még gyerekem sem volt. Szóval jól írta amit írt.

2021. ápr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%
Ki kell próbálni...
2021. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%
Engem jelenleg zavarna de csak azért mert fiatal vagyok. (23). Tanulok még stb. 30 évesen már nem zavarna egyáltalán. Ha beleszeretek egy olyan nőbe akinek gyereke van biztos, hogy emiatt nem fogom offolni. Ha csak nem "pénzelő" embert keres. Ha nem, a gyerek eltartását egyedül is megtudja oldani, akkor nem lenne probléma. Összebarátkoznék a gyerekkel is,hogy jól érezze magát őis stb. Kb baratja lennek. Ha meg nagyon picike..en tudnam sajatomkent is szeretni:)
2021. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem akár tetszhet is... ;)

F.

2021. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

9-es: attól mert valaki szült egy gyereket még lehet csinos, kívánatos és abszolút nincs összefüggésben azzal,hogy ettől elhasznált lesz

De természetesen elfogadom és (talán beszélhetek minden édesanya nevében) a véleményed, nekünk sem kellene ilyen FIÚ:)

2021. ápr. 12. 10:39
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
25, hajaj, valaki szülés nélkül is igénytelen.
2021. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!