Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal, hogy mindenki talál nálam jobbat és nem fogok meg senkit sem igazán?

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Gondolkodj el azon, hogy talán magad fölé választasz és olyanokat, akiknek úgysem kellenél igazán. És esetleg nézz körbe, hogy nincs e olyan, akit eddig észre sem vettél, de tényleg a társad lenne.
2022. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Rossz típusú emberekkel ismerkedsz valószínűleg vagy nincs elég onismeretes/onkritikad. Egy időben én is így voltam vele, de egy év szingli let alatt nagyon sok mindenre rájöttem.
2022. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

És mi van ha tényleg?


Mi van ha tényleg jobbat találnak nálad?


De ne aggódj, ahogy nagymamák szokták mondani, van valaki kis unokám aki téged is szeretni fog majd.

2022. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!