Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Burkolóként mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Burkolóként mennyi esélyem van párt találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 29 éves vagyok. 1 éve burkoló vállalkozó vagyok. A bevételem havi nettó 5-600 ezer ft körül mozog.
2022. szept. 25. 17:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

Jelenleg szinte nincs esélyed, mivel egyáltalán nem érted a nőket.


Én munkanélküliként is találtam barátnőt.


Ahhoz tehát, hogy barátnőd legyen, meg kellene változtatnod a gondolkodásodat.

2022. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
társadalmi osztályodból jó eséllyel találsz. diplomásat nem valószínű. nem büfészakos diplomára gondolok
2022. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Kár. Pedig jó lett volna egy fulsztekk developer barinő :(.
2022. szept. 25. 17:38
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Miért ne találnál, bár nem ügyvédnőre gondolok.

A burkoló remek szakma, értelmes embereknek való. Nincs ezzel semmi probléma.

(Írom én, mint doktor. Ha ez segít.)

2022. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
29%

#2


Miért kellene neki diplomás barátnő? Nyilván azért lett belőle burkoló, mert nem érdekli az egyetem.


Egy egyszerű, bolti eladó lány megfelel majd neki. #1 voltam.

2022. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%

#3


Barinő? Na ebből látszik, hogy kamu a kérdés. #1 voltam.

2022. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%

Ez milyen kérdés? Pont annyi mint előtte!

A szakmád és a bevételed nem szempont, hajléktalanoknak is van nőjük.

2022. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#1 Mert majd te aztán tudod, hogy mi felel meg nekem :D. Imádom az ilyen embereket. A válaszaidból süt az arrogancia és a felsőbbrendűség érzete. Szörnyű, hogy ilyenekkel van tele az oldal.
2022. szept. 25. 17:46
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

4# én ismerek orvos - buszsofőr

Orvos-taxis párost is… meg mérnök nő-biztonsági őr férfi párost is..

miért ne találhatna?

2022. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%

#9


Akkor áruld el, hogy burkolóként miért kell(ene) neked, diplomás barátnő? Hasonló a hasonlót vonzza, ha te egy sort nem tudsz idézni Ady-tól, vagy Homérosztól, akkor miért kellene neked pl. egy magyar szakos bölcsész lány? Az eszem megáll néha, hogy az embereknek mennyire nincs önismeretük. Ez nem arrogancia, semmi jelét nem adtad annak, hogy értelmiségi akarnál lenni, akkor meg egy hozzád hasonló végeztettségű lányt kell kerened, aki hozzád hasonlóan szakiskolát végzett.


De egyébként az iskolai végzettséged nélkül is megmondom, hogy nem vagy intelligens, hiszen azon a szinten vagy, hogy pénz = barátnő. A pénz fontos, de nem azon múlnak a dolgok, lásd azokat a pasikat, akik nők tartanak el.


Elég sok hiányosságod van, szóval jó lenne, ha kicsit alázatosabb lennél. A kérdésed meg jelentve, mert a #3-as kommented alapján csak szórakozol.

2022. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!