Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hivathatnám meg magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivathatnám meg magam egy randira?😅

Figyelt kérdés

Kérlek ne tartsatok önzőnek, hogy meghivatom magam, sosem szoktam ilyet csinálni.

Szóval az a helyzet, hogy nemrégen költöztem be egy új lakásba, mármint megvettem, egy számomra nagyon szimpatikus régi gangos házban. És a gang végén lakik egy idősebb férfi, olyan 30 lehet, aki elvált, és van egy nagyon aranyos fia. Sokszor szoktunk beszélgetni, meg egyszer áthívtam segíteni, mert nem tudtam a mosógépet betenni egyedül a helyére, és nagyon jófej módon segített. Mindig köszön, sokszor megdicsér, hogy csinos vagyok. Igazából szerintem meg kellene próbálunk egy randit, mert szerintem a kölcsönös vonzódás megvan. Mármint ő nagyon vonzó, és tudom, hogy elvált, és nem tudom, hogy mennyivel a válás után illik újra randizni. Arra gondoltam, hogy átmegyek egy finom üveg borral, mert tudom, hogy most a fia sincs itt, és ilyenkor szombat este mindig tévét néz meg ilyesmi. Viszont félek, hogy esetleg ő nem kész randizni, vagy félreértettem a “közeledését”. Szerintetek mit csináljak, hogy ebből randi lehessen? Igazából ezer éve nem randiztam, és ha mégis jól sülne el, lehet az ágyban kötnénk ki, ami szintén nem biztos, hogy jó… Mert tényleg régen randiztam, őt pedig nem tudom. Szóval szerintetek hogyan lehetne jó? Lehet kevésbé direkt módszer kéne? 26N előre nagyon köszönöm, a segítséget.



2022. szept. 24. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább sütit kellene sütni. Mondhatnád azt hogy amúgy is sütöttél volna sütit magadnak, de rá is gondoltál, hogy viszel neki, mert segített a mosógéppel kapcsolatban és ezzel szeretnéd megköszönni a segítséget. Így érteni fogja, hogy gondolsz rá.

Ha bort viszel az nagyon egyértelmű jelzés, hogy mit akarsz. Az sem rossz ötlet, csak eléggé feltűnő. A süti elsőnek szerintem nem tűnik olyan "rámenősnek".

Ha bejön a közös sütizés, legközelebb már lehet borozgatni. :)

2022. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a bor is jó, de lehet a süti még jobb. Csak vidd át, megköszönve a segítséget, és reménykedj benne, hogy behív. A bor viszont ilyen szempontból azért jobb, mert könnyebb felajánlani, hogy igyátok meg együtt, mint a saját sütidet, amiről nyilván tudja, hogy már ettél otthon.
2022. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Először is gyantáztass, aztan utána mehet a bor..meg miegymás. Férfi, uh ne aggodj, ha nem vált volna el is kapna a lehetőségen
2022. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha bort viszel azt hiszi azonnal b@@@ni akarsz.
2022. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 azért mert régóta nem volt partnerem nem hagytam el magam, alul sem… de ezek szerint akkor a bor rossz ötlet, mert felhívás keringőre, a süti talán tényleg jó ötlet lehet. Sütök egy pitét és egészben viszem át, így tudja, hogy nem ettem belőle.
2022. szept. 24. 14:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

😁Trükkös vagy. Akkor kénytelen lesz behívni. Azt már csak nem hagyja, hogy ne egyél a saját sütidből.

#2

2022. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha bemész egy férfi lakásába ismerkedési céllal, abban mindig benne van, hogy az ágyban fogtok kikötni.

De nincs ezzel semmi baj.

2022. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Na mi lett, megírod majd?
2022. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Be kell vallanom, hogy a süti is elfajult…és az ágyban fejeztük be😅😉
2022. szept. 25. 03:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, volt egy szép éjszakátok... 😉
2022. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!