Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti összejönnétek egy szakmunkással?

Figyelt kérdés
Több netes fórumon (többek között itt is) olvastam már, hogy a nők nem igazán szeretnek szakmunkásokkal ismerkedni ( értem ezalatt a burkoló, kőműves, festő , villanyszerelő stb. szakmákat). Ha a férfi számotokra vonzó, értelmes és jó beszélgetőpartner lenne, viszont a felsorolt szakmák egyikében dolgozna akkor ismerkednétek vele társkeresés céljából?

2022. szept. 3. 20:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Igenis a munkája meghatározza az embert. Nem véletlenül csinálja azt, amit. Ügyvéd vagyok. Nem jönnék össze egy szakmunkással. Nem azért, mert lenézem őket, hanem azért, mert más az érdeklődési körünk, más társaságba járunk, tehát nem egyezünk, ami csak konfliktusokat szülne. Jobb elkerülni azt.

Szóval nem tudnám elképzelni azt, hogy egyszerre hazaérünk, én kiszállok az sl mercimből kosztümben, ő pedig festékesen, büdösen a kishaszonból. Nem életszerű a kép.

2022. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Ügyvédként sl merci xdxd. Max ha közel ülsz a tűzhöz :D. Jó lesz az skoda octavianak is.
2022. szept. 25. 12:06
 33/33 anonim ***** válasza:
Egy technikás mixelő szakmunkással, mint dj antonio, olyannal igen. úgy tudom nagy van neki😍
2022. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!