Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti összejönnétek egy szakmunkással?

Figyelt kérdés
Több netes fórumon (többek között itt is) olvastam már, hogy a nők nem igazán szeretnek szakmunkásokkal ismerkedni ( értem ezalatt a burkoló, kőműves, festő , villanyszerelő stb. szakmákat). Ha a férfi számotokra vonzó, értelmes és jó beszélgetőpartner lenne, viszont a felsorolt szakmák egyikében dolgozna akkor ismerkednétek vele társkeresés céljából?

2022. szept. 3. 20:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem, bocsi, de hozzám túlzottan földhözragadt gondolkodásúak lennének. Én is az idegeikre mennék, ők meg az én idegeimre.
2022. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
55%

10 ha a házadat húzzák fel akkor se égeted magad velük ugye? Magad csinálsz mindent...ja, h házad se lesz 😅 ezek az idióta hozzászolások.

Egy jó szakember szarrá keresi magát, többet ér mint sok diploma.

2022. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
42%

11 inkább neked van földhöz ragadt gondolkodásod.

Persze mindenkinek az a fontos ami...

2022. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
40%

#13: "inkább neked van földhöz ragadt gondolkodásod."


Ezt mire alapozod? Mit tudsz rólam úgy általában?

2022. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
66%

"10 ha a házadat húzzák fel akkor se égeted magad velük ugye?"


Hó de ostoba vagy! Mert a kőnűves ugye mindenhez ért. Maga húzza a fogát és készíti az auját, meg ugye a házépítés során a mérnöki tevékenységet is ő végzi. És persze kitűnő cukrász is. Mindent megcsinál egy maga.

2022. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
51%

15 bocs h te nem érted az íróniát...

14 szerencsére semmit 😅

2022. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
#16: elfelejtettél arra válaszolni, hogy mire alapozod, hogy állításod szerint nekem földhöz ragadt gondolkodásom lenne. #14-es voltam.
2022. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan nem a 16 vagyok, de kedves 17. Te mire alapozod, h egy burkoló mondjuk földhözragadt?

Nekem sok ismerősöm van, aki azért választotta a szakmáját, mert szereti és jól keres vele. Ettől függetlenül még értelmes (nem mindig az alkesz segédmunkásokra kell asszociálni).

Sztm is sok ilyen szakma többet ér, mint egy diploma. De mindeni úgy gondolja ahogy akarja és azt kezd az életével, amit akar.

Bőven van olyan nő, akinek ez nem negatív!

N 30

2022. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
48%

#18: "Te mire alapozod, h egy burkoló mondjuk földhözragadt?"


Oké, akkor először is tisztázzuk, hogy kinek mit jelent ez a szó. Te mit értesz alatta?

2022. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
69%

Igen,össze. Szakmunkás és szakmunkás között is van különbség.

El lehet menni színházba vagy koncertre, megvan az élethez való esze is és nem annyi az életcélja hogy meglegyen a sörre/cigire a pénz, akkor befutó lehet.

2022. szept. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!