Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy nem randiznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy nem randiznál valakivel, mert egy bizonyos munkakörben dolgozik?

Figyelt kérdés
Olyan általános munkákra gondolok. Ami alapból nem egy lenézett munka. Nem az ilyen szélsőségesekre (trágyalapátoló, strici... értitek), hanem pl. rossz tapasztalatod van a mérnökökkel, mert rugalmatlanok (olvastam itt többször), és hasonlókra.

2022. aug. 24. 13:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

20

Lehet, hogy ezért is nagyon elterjedt az orvos-orvos párosítás.


Én amúgy azt hiszem, bíróval sem randiznék. Minden tiszteletem a becsületes jogászoké, nem kételkedem, hogy van belőlük elég, de egy bíróról nehezen tudom elképzelni, hogy képes egyenlő félként kezelni a párját.

2022. aug. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#4:

🙂🙂🙂

"Erőszakszervezetek dolgozóival nem kezdenék. ... , BKV ellenőr."

😄😄😄

2022. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%
Hullamosóval, fodrásszal, pultossal.
2022. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
21-es, 20-as vagyok, magam is eü végzettségű: az még elterjedtebb, hogy orvos-eü végzettségű (pl. gyógyszerész, diplomás ápoló stb.), sok ilyen párt ismerek és ezért láttam ezt a hierarchikus felállást. Sokan áhítják.
2022. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!