Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, örültök ha egy 26 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, örültök ha egy 26 éves férfi szeretne már gyereket?

Figyelt kérdés
2022. aug. 13. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze,már most is megemelekdetek az árak,de én azt mondom hogy ennél még rosszabb is lesz. Lásd amit mondtál (üzemanyag stop,bizonyos húsok árstopposok stb)
2022. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 évesen már nagyon szeretnék, de nem találok hozzá barátnőt :(


Ami meg a válságot illeti, azért nézzetek már vissza, túl jó volt az élet - minden virágzott, majd jött a covid ami még rátett egy lapáttal, 2021-ben már senki sem dolgozott, csak otthon az ölébe hullott a pénz... Pl. sok ismerősöm lakásának ára megtriplázódott (a 8 milliós albérlet 3 év alatt már 30-at ért, ami meg CSOK-ból házat vett az elején 15 millióért, az a telket kettémérette, és az üres telket 22 millióért adta el (a ház meg már 30-at ért). Tudni lehetett, hogy ez nem lesz tartható...

2022. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen irányú elképzeléseimet elengedtem teljesen. Gyereket egyébként sem akartam, egy kis házat azért jó lett volna egyszer venni, de ez se fog összejönni, mert hitelt nem veszek fel, hogy a bizonytalanságban rettegjek attól, h mi van, ha nem tudom fizetni. Megyek ki külföldre a fa.s.zba és majd ott eltengek lengek.
2022. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

22 éves párom is szeretne, de még nincs itt az ideje. Én is szeretnék, de 21 évesen még az egyetemet előtte jó lenne befejezni.

26-27éves korom előtt max akkor lenne gyerek, ha becsúszik.

26 évesen jó ha szeretnél, az nem baj, ha megvannak hozzá a körülmények is.

21/N

2022. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!