Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, örültök ha egy 26 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, örültök ha egy 26 éves férfi szeretne már gyereket?

Figyelt kérdés
2022. aug. 13. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy én nem akarok soha, így nem, nem igazán örülnék.:D

De ha akarnék se ennyi idős sráctól, a környezetemben levő legtöbb 26 éves messze nem tart még ott, hogy apuka legyen, megy a haverozás, buli, fesztivál, utaztatás stb, nagyon nem gyerekben gondolkodnak még.

2022. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem férfiként lehet egy kérdésem?


Az teljesen rendben van, hogy szeretnél de 26 évesen már megvan hozzá az anyagi és egyéb háttered is? A gyereket nem csak megcsinálni kell és majd lesz valahogy. A mai világban pedig sajnos kevesen tartanak ott 26 évesen. Ezután pedig még kevesebben fognak.

2022. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
2, mi kell hozzá, saját lakás?
2022. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a #2-vel.


Mi is nagyon szeretnénk már párommal gyereket/gyermekeket,de ahhoz kell külön ház+biztos anyagi tőke még az után is mi után a ház megvan.

24-25 évesek vagyunk.

2022. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

#4


Végre rájöttem, mit is jelent a neved.


#3


Igen, az például nem egy hátrány, ha nem albérletben kell élned. Az sem hátrány, ha van jogosítvány és saját autó. Egy gyerekhez szerintem ez nagyon is kell. Rosszul lehet az iskolában, rosszul lehet az óvodában, kicsi kórban pedig még az is benne van, hogy sokszor kell rohanni az orvoshoz vele. Az pedig, hogy megfelelő ellátást tudj neki biztosítani szintén nem elhanyagolható dolog. Oké, hogy én most írtam későbbi dolgokról is, de szerintem már az sem két forint a mai árak mellett, hogy van egy kisbabátok, mert az is pénzbe kerül.

2022. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

#5


Naaaa,megy a pacsi ✋ nem véletlen találtam ki,aki kicsit gondolkozik rajta megfejti,de aki csak átesik rajta az nem tudja.

2022. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
5, ez oké ha van, meg oké ha látod a következő 3 évben. De ha a következő 15-ben sem látod, ettől még nehogymár le kelljen róla mondani. Nem arról beszélek, hogy felelőtlenül vállaljunk. De a kitudom fizetni az albérletem, meg a ki tudom fizetni a hitelem között sok különbség nincs.
2022. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7


Most én olyanra is gondolnék, hogy legyen megtakarításom. Amiből el tudom látni a gyerekem. A jelenlegi helyzetben ami ebben a csodás vármegyés országban uralkodik egyre inkább romlik és egy gyerek mellett már nem engedheted meg magadnak, hogy ne dolgozz. Mi történik, ha elbocsátanak vagy megszűnik a cég ahol dolgozol? Mi lesz ha olyan válság lesz, hogy rohadt nehéz lesz munkát találni mert csomó cég inkább leépítésekbe kezd? Lehet én vagyok hülye, de az sem hátrány, ha van valakinek pár millió megtakarítása és stabil munkahelye. Nagyon soknak napról napra élnek ami szomorú és nincs meg az, hogy maradt a fizetésemből 50.000 Ft akkor egy megy a dobozba. Persze az igaz, hogy talán olyan brutális dolog nem kell hozzá és nem is kell emiatt nélkülözni, de sokan teljesen felelőtlenül vállalnak be gyereket. Én így látom.

2022. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az infláció előtt is rengetegen napról napra életek, és nem tudom hogy azokkal mi lesz amikor tényleges megemelkedik mindennek az ára?!


Egyre inkább olyanná válik a világ,hogy a gyermekvállalást már át kell jól gondolni,ha a gyerekedet nem akarod beleszülni a nyomorba.


Megtehetjük,de azzal nem biztos hogy jót teszünk a megszületett gyereknek. Viszont nyilván a család alapítás az elsődleges cél a legtöbb ember életében!


Az hogy albérletbe beleszüljek egy gyereket átlagos munkával ,azt nem biztos hogy megmerném tenni!


Rengeteg olyan cég lesz amelyik becsődöl,vagy anak érdekében hogy ez ne történjen meg elbocsált embereket.,sok munkanrlküli lesz,akinek kenyérre se fogja futni. Nem hogy a bizonytalanba szüljön gyereket.

2022. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9


"mi lesz amikor tényleges megemelkedik mindennek az ára?!"


Ez már durván megtörtént. Év elején a kedvenc sajtom ára 410 Ft volt, most meg már 740 Ft. Az gyakorlatilag mindennel így van.


Javulás pedig nem igazán várható. Lassan vége az üzemanyag stopnak is ami megint fel fogja rántani az árakat, lassan bejön a téli időszak amikor fűteni kell és valamiből ki kell termelni a gáz számlát egy cégnek, ami most sokkal magasabb lesz, mint eddig. Illetve aki ért a mezőgazdasághoz az tudja, hogy tavaly milyen áron futott a búza, amiből a liszt készül és azt is tudja, hogy jelenleg milyen áron fut/futott. Egy idő után ki fog ürülni a készlet és az idei robbanás szerű gabona áremelkedés megmutatkozik az egyszerű zsemle/kenyér árában.


Lehet itt dobálózni, hogy ki mennyit keres azért elgondolkodtató lesz, hogy egy kiló random fehér kenyér ára lesz 1200-1400 Ft.


Az a baj ez az egész egy láncreakció és olyan dolgok befolyásolják az egészet amire nem is gondolnánk.

2022. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!