Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várják el a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy mindig mindent a férfi fizzesen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megtörténik velem, hogy ha elmegyek egy egy első randira, akkor, hogy ha látja a nő hogy taxiból szállok ki, saját automból. (Teljesen középkategorai Stilo abarth) Akkor azzonal, átvált randiból atm üzemmodba, és úgy érzem hogy semmi másról nem kezd el szólni mint arrol hogy én biztos gazdag vagyok és lelehet huzzni. Illetőleg ehhez kapcsolodoan, nem fogom megérteni soha hogy miért elvárás hogy mindig mindent egy férfi fizzesen. Én úgyan úgy dolgozok a pénzért és nem az utcán tallálom, mint egy nő.
2010. szept. 23. 12:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Én nem várom el.

19/l

2010. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Szia az én véleményeim is az hogy első randin bizony a férfinek ilik fizetni 3. kör italt azért már ne várja el hogy te fizesd neki. Viszont párkapcsolatban fele fele arányban illene

bár néha jól esik mondjuk akár a nőnek vagy a férfinak ha kedveskednek nekik mondjuk egy ebéd meghivásal!

2010. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Az elején mindig én fizettem, utána pedig megosztoztunk a költségeken. Minden barátnőmmel így volt.

Egyébként kifejezetten szimpatikusak nekem a válaszok, már kezdtem elkenődni, hogy minden nő anyagias lenne. Mármint mostanában csak ilyenekkel találkoztam.

2010. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért ilyen pozitívak a válaszok , mert az anyagias nők a plázában mászkálnak és nem ezt az oldalt nézegetik .

Vagy szégyenlik magukat (valahol nagyon-nagyon mélyen) és ezért nem írnak ide :P

2010. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
23%

*az első alkalommal én sem fogadom el hogy kifizzesen bármit is, de igen ajánlja fel és erősködjön kicsit vele. :)


Ja, majd biztos könyörögni fogok...

2010. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Menj randizni gyalogosan vagy biciklivel!Talán randihoz válasz normális csajt,vagy edd meg amit főztél!
2010. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ha egy férfi elhív egy csajt randira, szoruljon belé annyi illem, hogy ő fizet. Ezen mit kell fennakadni? Ne vidd nagyon drága helyre, egy fagyit, kólát meg csak ki tudsz fizetni. Én meg azon akadok ki, hogy te ezen vagy fenn akadva. És nem csak első randin kell a pasinak fizetnie. Nem azt akarom ezzel, hogy folyton a pasi, de azért bele ne halj, hogy a szeretett nőre áldozol 1-2 ezer forintot.
2010. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

"Szerintem pedig ha egy férfi elhív egy csajt randira, szoruljon belé annyi illem, hogy ő fizet. Ezen mit kell fennakadni? Ne vidd nagyon drága helyre, egy fagyit, kólát meg csak ki tudsz fizetni. Én meg azon akadok ki, hogy te ezen vagy fenn akadva. És nem csak első randin kell a pasinak fizetnie. Nem azt akarom ezzel, hogy folyton a pasi, de azért bele ne halj, hogy a szeretett nőre áldozol 1-2 ezer forintot."


Nem mondtam egy szóval se hogy bellehalok, csak idegesit az elv amit te is vallasz. Hogy a férfinak mi az az 1-2 e ft. (a gyakorlatban ennek általábban a töbszöröse akár hova mész./Ismétlem még1x nem az anyagiakkal van a gondom, mert megtehetem, ha nem az elvekkel/ )


"És nem csak első randin kell a pasinak fizetnie. Nem azt akarom ezzel, hogy folyton a pasi, de"


És után vegyen neked virágot (1500<) hívjon meg kv.zni kólázni (2-3000< ) aztán, az 'n'. randin jajj de szép az a cipő a kirakatba édes vedd már meg.(20 000). Aztán ha ha együt éltek, akkor ő dolgozon napi 15 órát te meg mész szoliba, műkörmöshöz, kozmetikushoz ... hagyuk már, ezt az egészet, budapesten akkor a nők 60% megélhetési barátnő. Jajj ha szakma volna akkor ezt hogy is hívnánk.


Azért mégegyszer egy kicsit azért gondolkozzanak már el a nők is hogy oké hogy úgy illik, de abba a korban amikor a nők is dolgozhatnak akkor ne legyen már elvárt, hogy mindent a férfi fizzesen. Mert azt gondolom, hogy én pont úgyan úgy megdolgozok a pénzzért mint a nők, akkor meg 50:50 ... és nincs vita.

2010. szept. 27. 16:56
 39/41 anonim ***** válasza:

De a női egyenjogúság csak arra vonatkozik ami kényelmessé teszi az életüket :P

(tisztelet a kivételnek , mert belőlik van bőven)

24/f

2010. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Ja , és nem azt az 1-2 ezer ft ot sajnálom a nőktől mert megtehetem , hanem azt 20-30-40... ezer ft -ot , mert egy randi nem pár ezres tétel . Sokszor már a benzin drágább mint az a tétel amit leírtál , de ugyebár rohadt kényelmes betenni a pici feneketek az autóba , de tankolni én tankolom és repkednek ott is a deák igazolványok ...

És ez is csak 1 példa a nagyon hosszú sorban amibe igazából bele se gondoltok .

2010. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!