Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várják el a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy mindig mindent a férfi fizzesen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megtörténik velem, hogy ha elmegyek egy egy első randira, akkor, hogy ha látja a nő hogy taxiból szállok ki, saját automból. (Teljesen középkategorai Stilo abarth) Akkor azzonal, átvált randiból atm üzemmodba, és úgy érzem hogy semmi másról nem kezd el szólni mint arrol hogy én biztos gazdag vagyok és lelehet huzzni. Illetőleg ehhez kapcsolodoan, nem fogom megérteni soha hogy miért elvárás hogy mindig mindent egy férfi fizzesen. Én úgyan úgy dolgozok a pénzért és nem az utcán tallálom, mint egy nő.
2010. szept. 23. 12:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a fiúk soha nem engedték hogy én fizessek,bár az ő fogyasztásuk több volt mint az enyém.Így rászoktam hogy fizessennek ők,de mindig megkérdeztem mennyit adjak bele a válasz semmit.
2010. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
94%

én a fele-fele fizetés híve vagyok. nem szeretek ráutalva lenni senkire.

tudod van egy mondás marilyn monroe-tól, döntsd el magad, hogy mennyire igaz rád, így szól: "Azok a férfiak, akik a nőket mutogatható kirakatbabaként kezelik, megérdemlik, hogy ugyanezek a nők mozgó pénzeszsákként tekintsenek rájuk."

2010. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
93%
Keress olyan nőt, aki nem a pénzedre bukik. Ja, hogy ők csúnyák? Úgy látszik, benned meg a pénzed a legjobb.
2010. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
75%

én nekem rossz pont egy pasinál, hogy ha nem hív meg vacsira/mozira, stb. a randin. persze nem várom el, de ha hagyja, hogy kifizessem, akkor megállapítom, hogy van még mit tanulnia lovagiasság terén.


25L

2010. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem te az életben nem fogsz találni normális nőt..
2010. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
88%

első randi: pasi választ helyszint,pasi fizet 8az már a te bajod ha a legpuccosabb étterembe viszed,fizesd is akkor)


többi randin meg hol az egyik,hol a másik,idővel ez nem számit



bár nem tervezek több elsőrandit,mert megleltem életem párját,de ha vmiért mégis lenne ilyen,és a pasi első randin ilyen bunkon állna hozzá a dolgokhoz,nem lenne 2.randi...

(vidd teázóba,esélytelen sokat költened)

2010. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
85%
Rossz nőket fogsz ki.Én sem szeretem ha egy pasi fizet.Az első randi még oké de utána vagy felesben vagy egyszer én fizetek egyszer ő.Igaz hogy évek óta van párom de utálnám ha ő fizetne mindent nekem.
2010. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
72%
mondjuk ha élőben is olyan megnyerő vagy, mint amilyen a helyesírásod, akkor a minimum az, hogy te fizetsz :D
2010. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
90%

Ismét egy idióta általánosítás! Hogy nem tudják ezt megunni az emberek! Na mindegy!

A lényeg, hogy az első randin (nyilván ha te hívod el) akkor szerintem akárhova is mentek, akármit is esztek-isztok neked illik fizeni. Ha teszem azt te sétarepülőzni akarsz menni, azt is. Sőt szerintem még a második randnin is, a 3. az ahol már vagy felesben, vagy a lány fizethet. És nem az a normális,hogy mindig a férfi fizet. Elég gáz, ha ilyen kapcsolataid voltak eddig. Egy idő után szerintem felesben illik fizetni mindent. Viszont biztos vagyok benne, hogy vérig sértődnél ha esetleg a csaj azt mondaná az első randin, hogy ő akar fizetni.

Ha az első két randit nem bírod kifizetni, akkor ne randizz! Meg max. nem kell felvágni, hogy elviszed valami puccos étterembe, aztán meg csodálkozol, ha esetleg vacsorázni is akar. Reális árú helyekre kell menni, amit megenged a pénztárcád!

2010. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem azért, de számomra alap, hogy ha egy férfi elhív randizni, akkor ő fizet. Ettől függetlenül mindig van nálam pénz, és annyit fogyasztok, hogy ha kell, ki tudjam fizetni. Mindig fel is ajánlom. De ha valaki annyira szarrágó, hogy egy vacsora vagy mozi árát is sajnálja tőlem, és elfogadja, akkor bizony nincs másik randi. Szerencsére eddig csak egyetlen ilyen eset volt és a srác nem értette, mi a bajom. Aztán elkönyvelt mindenféle kvának, aki csak a pénzére hajt. Pedig nem erről volt szó.


Más kérdés, hogy találkoztam már az ellenkezőjével is, ahol többe került a randi, mint a havi fizetésem. És a srác sem volt gazdagabb nálam.

Na most engem ez zavart. Félreértés ne essék, iszonyúan élveztem, hogy olyan helyen ugrálnak körülöttem a pincérek, amit eddig csak kívülről csodáltam, olyan Hamupipőkés érzés volt. De mivel nem a srác pénzére hajtottam, kínos volt belegondolni. Talán ez különböztet meg azoktól a csajoktól, akikkel te randizol. Talán valóban gondold végig, hogy miért ilyen lányok tetszenek neked, mi az, amiből felismerhető, hogy a következő is ilyen lesz.


Esetleg próbáld meg, hogy két sarokkal arrébb parkolsz és a randi helyszínére csak odasétálsz :)

2010. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!