Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várják el a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy mindig mindent a férfi fizzesen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megtörténik velem, hogy ha elmegyek egy egy első randira, akkor, hogy ha látja a nő hogy taxiból szállok ki, saját automból. (Teljesen középkategorai Stilo abarth) Akkor azzonal, átvált randiból atm üzemmodba, és úgy érzem hogy semmi másról nem kezd el szólni mint arrol hogy én biztos gazdag vagyok és lelehet huzzni. Illetőleg ehhez kapcsolodoan, nem fogom megérteni soha hogy miért elvárás hogy mindig mindent egy férfi fizzesen. Én úgyan úgy dolgozok a pénzért és nem az utcán tallálom, mint egy nő.
2010. szept. 23. 12:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
71%
Talán más típusú nőkkel kellene randiznod. Nem akarlak megbántani, de a fogalmazásod tragédia, kétszer elolvastam mire felfogtam, hogy most taxi vagy saját kocsi.
2010. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%

Sok ilyen nő van, de pl. én sem tartozom közéjük. Egy első randin általában a pasi fizet, de volt már példa, hogy fizette mindenki a magáét.

Meg én mindig meg is kérdezem, ha letisztázzuk, hogy ő fizet, hogy meddig mehetek el. Nekem így a természetes és biztosan vannak más nők is, akik így gondolkoznak.

Még te is találhatsz ilyet.

2010. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
ha elhívsz egy nőt egy randira akkor azért illik meghívni egy italra, vagy ha vacsorázni hívod akkor te fizeted. de egy normális nő nem hagyja hogy mindig a pasi fizessen. első randin mondjuk illendő de utána már mindenki fizeti a sajátját.
2010. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%

atm üzemmód! XD


Szerintem is, lehet olyan nőket fogsz ki. Nem mindenki olyan.

Válts visszafogott üzemmódra, vagy dugd el a taxit. Persze ez utóbbi csak vicc.

A lehúzókat (kiderül gyorsan ám) lapátra kell tenni.

2010. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy férfi elhív valahova,még jó hogy ő fizet...
2010. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy nekem vannak gondjaim a szövegértelmezéssel, de miost taxi vagy saját kocsiról van szó?


Egyébként az alapvetö illenszabály, hogy legalább is ELSÖ RANDIN a férfi fizeti a kaját meg italt. Ha erre nem vagy képes, akkor ne csodálkozz, hogy nem találsz magadnak partnert.

2010. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%

A nő is elkölt ennyit egy randira, csak ő a sminkjére és a ruhájára, amiben neked tetszeni akar :D

Na jó, ezt félig meddig viccnek szántam azért :)


Különben én úgy vagyok vele, hogy általában ha egy férfi elhív randira, akkor ő választ helyet, viszont ha az a hely egy drágább hely, nem tudhatja, hogy nekem van-e rá pénzem.

De amúgy az egész attól is függ, hogy hogyan hív. Ha azt mondja, hogy "Menjünk el együtt meginni egy kávét." akkor egyáltalán nem várom el, hogy kifizesse a kávémat, viszont ha azt mondja, hogy "Gyere el velem délután, meghívlak egy kávéra/vacsorára/italra.", akkor ott benne van, hogy MEGhív rá, azaz nem én fizetem. És általában a férfiak az utóbbi kifejezéssel élnek. Természetesen az ezen felüli dolgokat, tehát ami nem volt a meghívás tárgya, azt magamnak fizetem, pontosabban nem várom el, hogy kifizessék helyettem, de sok férfi nem is hagyja, hogy a társaságában lévő nő fizessen bármit.

2010. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
szerintem egy igazi férfi nem szarrágó. például nem fogja az 1500 ft-os pizza felét kifizettetni a nővel. egyszerűen szánalmasnak tartom az ilyen sóher pasikat, attól függetlenül, hogy eszemben sincs lehúzni senkit.
2010. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
86%

A férfias férfiak többsége kifejezetten sértőnek találja, ha egy nő akar helyettük fizetni nyilvános helyen.


Gondolom társkeresőn próbálsz ismerkedni, azért írod, hogy "első randi"-ra mész. Egy ilyen alkalomra tökéletesen megfelel egy egyszerű kávézó, egy teaház, ahol a beszélgetésből azonnal leszűrhető, hogy a partner mire hajt, milyen az értékrendje, érdekli-e a pénztárcád vastagsága, viszont ha ennek költségei is zavarnak téged, akkor már nem a hölgyekkel van a hiba.

2010. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
91%
Na én pont az ellenkezője vagyok ezeknek a nőknek. Ha elmegyek egy sráccal valahova, sose hagyom, hogy ő fizessen mindent. Kellemetlenül is érezném magam ha a barátom fizetné mondjuk a 1000-2000 forintos menümet , mikor a táskámban ott lapul a pénztárcám. :)
2010. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!