Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várják el a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy mindig mindent a férfi fizzesen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megtörténik velem, hogy ha elmegyek egy egy első randira, akkor, hogy ha látja a nő hogy taxiból szállok ki, saját automból. (Teljesen középkategorai Stilo abarth) Akkor azzonal, átvált randiból atm üzemmodba, és úgy érzem hogy semmi másról nem kezd el szólni mint arrol hogy én biztos gazdag vagyok és lelehet huzzni. Illetőleg ehhez kapcsolodoan, nem fogom megérteni soha hogy miért elvárás hogy mindig mindent egy férfi fizzesen. Én úgyan úgy dolgozok a pénzért és nem az utcán tallálom, mint egy nő.
2010. szept. 23. 12:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
90%

13:04 vagyok


és volt már rá példa, hogy kifizettette velem a pasi.

én még tanultam, tehát nálam volt a zsebpénzem és nem volt olcsó az egész napos program, amit ő szervezett. (utazás: vonatjegy, ebéd, plusz még a napi program, ami szintén volt vagy 4000 FT) hát, csontra elfogyott a zsebpénzem. na ezt megjegyeztem magamnak, szerintem pofátlanság volt. akkor miért nem egy kávéra ültünk be, aztán sétáltunk volna egyet? utána nem találkoztam a pasival :)

2010. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
92%
Első randin jobban szeretek olyan helyre menni, ami nem a pénzről szól. Például, sétálni egyet (miskolci vagyok) Miskolc-Tapolcán, vagy Lillafüreden, mert ott vannak szép helyek, lehet beszélgetni, ismerkedni és szerintem első sorban a randinak erről kellene szólnia. De ha úgy gondoljuk, és miért ne gondolnánk, hogy a séta után jól esne egy ital, akkor ha én ajánlom fel, hogy igyunk meg valamit, én fizetek, ha ő ajánlotta fel akkor ő fizet. Sosem voltam ennek a vacsorás randiknak a híve. Egy kis séta, beszélgetés, gyönyörködés a naplementében, agy egy vízesésben, utána egy ital és nekem már ez tökéletes randi lenne.
2010. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
85%
Pont azt akartam javasolni, amit az utolsó. Olyan helyre beszélj meg randit, ami nem kerül nagyobb összegbe. Lehet egyet bringázni is, mondjuk egy szép őszi délutánon, sétálhattok egyet, utána egy teára hívod meg, és nem rögtön egy puccos helyre vacsorázni. De áruld már el, mennyi "első randi" van egy hónapban az életedben? Mert ha túl sok, akkor szerintem is rossz helyen keresgélsz..
2010. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
90%

na igen, a randinak nem a kajálásról kéne szólnia. pláne, ha sajnálod rá a pénzt, vagy tesztelni akarod a csajt.

az is jó ötlet, ha viszel egy üveg bort, meg két poharat, és felmentek a Citadellára, vagy valami szép parkba, ami közel van épp.

ha a csaj húzza száját, akkor legközelebb nem hívod el randira.


ja, és tényleg tanulj meg fogalmazni, és helyesen írni. arra jobban buknak a nők mint a pénzre. már amelyik...

2010. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
84%

huh, de hogyha az első randin is sajnálod a pénzt a nőtől, akkor mi lesz később???

amikor megismerkedtem a férjemmel, mikor elhívott randizni, mindig ő fizetett!Mondjuk teáztunk, kávéztunk, vagy mekiztünk, néha mentünk cukrászdába, de mindig ő fizetett úgy, hogy attól félt pattintom, mert mi(mármint a családom) jobb anyagi helyzetben voltunk mint ő/ők.

De egy normális nő nem a pénzre megy, én is akartam fizetni,de nem engedte.

2010. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
85%

Rossz nőkkel randizol, én személy szerint sosem engedném, hogy mindent a férfi fizessen, ha vacsiról van szó, vagy bárhova beülünk meginni valamit, akkor felezünk, vagy mindenki fizeti a saját részét, vagy egyszer az egyik máskor a másik fizet, de egyoldalúan soha, nem lehet kihasználni senkit emberek!

Ha ilyen nőt fogsz ki, akkor legközelebb már ne hívd randira, egyébként, ha elmegyek valakivel nyilván fizetem a saját részemet, mivel én is aktívan részese voltam a közös programnak, akkor nyilván kiveszem a részem a program minden részéből, azaz kifizetem a saját fogyasztásomat. Szerintem ez rém logikus. Nem az apám, hogy fizesse a számláimat :D


Egyébként szörnyű a helyesírásod, meg a fogalmazásod is. Ha pl társkeresőn írnál nekem egy levelet ilyen formában, biztosan finoman elutasítanálak.

2010. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is rossz nőkkel kezdesz...


Mondjuk én azt elvárom, hogy a szándéka meglegyen!

Szóval mondja hogy ő fizeti vagy valami, aztán én persze mondom neki hogy nem kell.. Aztán vagy elfogadja, vagy nem.

De egyébként első randin nagyon is illene fizetnie, mert ezzel bizonyít a férfi a nőnek. A többi alkalommal már nem kell hogy kifizesse.

2010. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
78%

atm üzemmód, ez jóó:D


Igen, ismerős a szituáció, Velem is eljátszották páran, szerintem ne engedd, hogy lássák mivel mész. Nekem egy Allroadom van, ami kb annyit ér mint egy új Suzuki, tehát nem nagy durranás, mégis ha találkozóm van, akkor leteszem 2 busz, vagy villamosmegállóra a kocsit és azt mondom, hogy tömegközlekedek.

2010. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Helyesírásra: ez van, valóban nem túl fényes + kapkodtam, aki szeretne fikázzon vele, részben jogos:)


Szarágosdi,soherság stb.:

Nem azzal van a baj hogy egy kávét vagy vacsorát ki kell fizessek, nem fog bele csödbe menni, mint ahogy edig semm tettem, mert elég jól keresek, ahhoz hogy ne jelentsen problémát.


Sőt soha nem is kértem senkitől, hogy fizzesen ki ezt vagy azt. Valamint hogy ha felajánla akkor az első alkalommal én sem fogadom el hogy kifizzesen bármit is, de igen ajánlja fel és erősködjön kicsit vele. :)


Egyszerűen ettől vagyok rosszúl ami itt is sokan írtáttok, hogy ez tők természetes és én vagyok a hülye. Azért kedves hölgyeim tessék már azzon elgondolkozzni, hogy egy férfinak úgyan úgy megkell azért a pénzért dolgozni mint neked és ne elvárás legyen, hogy ezt vagy azt kifizzesen. Visszont aminek nagyon örülök, hogy több hölgy is írta, hogy ő nem ilyen ezzek szerint én kopogtattom mindig rossz ajtókon. :)


A Merilin Monro mondás pedig tetszik, és igaz is. De én probálok arra figyelni, hogy ne ez legyen a vége, a dolgoknak, de valamit ezzek szerint biztos hogy rosszul csinálok.

2010. szept. 23. 14:57
 30/41 anonim ***** válasza:
85%

számtalan nő leírta ide, hogy nem igényli, hogy mindig fizessenek neki. én sem. 1-2 alkalommal az elején, az rendben van. esélyegyenlőséd van, a nők is dolgoznak, és az egyenlő esélyek és jogokkal együtt jár az anyagi önállóság, és hogy nem mással fizettetjük ki még a vécépapírt is. nekem ez megfelel így, sőt.

egyébként 1-2 alkalommal én is ugyanúgy meghívom a barátaimat valamire.

2010. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!