Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiakhoz szól a kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól a kérdésem. Melyiket választanátok a két nő közül?

Figyelt kérdés

- Az egyik egy csinos, szép arcú nő, jó testtel. Büszkén feszíthetsz mellette a haverok előtt, de tudja magáról és azért kicsit el is hiszi. Nem vészesen rossz jellem, csak a mai átlagot tükrözi. Bejössz neki, ezzel nincs baj, de a szexben tengeri csillag.


- A második egy átlagos alkatú kicsit combos, segges lány. Az a töltött galamb típus. Nincs egy világszépe arca -kalácsra hasonlít-, de nem bújsz el azért egy fa mögé hogy nem ismered, ha ismerősökkel találkoztok. Szexben viszont egy perverz dög. Mindenben benne van.


Melyikük alkalmasabb kapcsolatra(!) számotokra?


2022. aug. 7. 15:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontoznak vagy hülyének néznek majd itt egyesek, de ha már a két véglet közül kell választanom, akkor a másodikat szeretném. Hogy miért? Mert magam is egy átlagos férfi vagyok. Nem tudnám elképzelni magam egy cicababa oldalán. Semmilyen téren. Szerintem a töltött galamb típusú nők nagyon szexik. Viszont ez így önmagában még kevés. Több kell egy kapcsolathoz. És a nő önmagáert kell nekem. Nem kívánok semmivel és senkivel felvágni a haverok előtt.
2022. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Felszínes, rossz kérdés, teljesen figyelmen kívül hagy olyan tényezőket, mint vonzalom, szimpátia, emberi értékek. Ahogy az 1-es is írja, semmit sem tudunk meg arról, hogy mennyire alkalmas kapcsolatra a két elképzelt lány.

Lehet valaki nagyon szenvedélyes és találékony az ágyban, de ha nem vonzódom hozzá, akkor ez mit se számít. Mellesleg jó esetben a szexuális kultúra is fejleszthető.

2022. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Megkeseredett kérdés. Savanyú a szőlő, kérdező?
2022. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se, szerencsére nem ez két típus létezik csak...
2022. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Inkább az első, nekem az arc a legfontosabb.
2022. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki a kérdésre válaszol.
2022. aug. 7. 16:04
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat választanám
2022. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Semelyik sem lenne rossz, az döntene inkább melyikkel jövök ki jobban , van e valami közös bennünk.
2022. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%
"Szexben viszont egy perverz dög. Mindenben benne van." Ez még önmagában édes kevés ahhoz, hogy megkívánjak valakit. Kit érdekel miben van benne, ha én nem érnék soha hozzá? És nem azért mert átlagos-combos-segges.. mert ettől még lehet valaki eszeveszettül vonzó. De ennyi erővel lehet visszataszító is... kát hogy 1-1 ember (veled az élen kérdező) olyan keveset tud a többi emberről és az életről úgy amblokk, hogy azt hiszi hogy a kémia, érzelmek, szexuális vágy csak és kizárólag arra korlátozódik hogy ki mit tud az ágyban vagy ki hogyan néz ki...szégyen.
2022. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19 Tegyük fel hogy kívánod mindkettőt.
2022. aug. 7. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!