Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Választanál kategóriádon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanál kategóriádon aluli párt ezért?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, nagyon szép. Voltak már jóképű pasijai, most évek óta együtt van valakivel, aki kevésbé néz ki jól, össze is fognak házasodni. Találkoztam a sráccal egyébként, jóarc és összeillenek, de sokan csodálkoznak, hogy a lány miért van vele. Mesélte a csaj, hogy ezt többször a szemébe is mondták és már allergiás a kérdésre, mert bunkóság, ő a személyiségét szereti, plusz ez így sokkal jobb, mivel a nagyon jóképűekkel eddig megjarta, megcsaltak, idegesítik a versenytarsak, stb. Ez a srác meg annyira odavan érte hogy csak ő létezik számára, imádja és nem kell félnie sem.

Csodálkoztam a válaszán. Ti ezzel mennyire tudtok azonosulni?


2022. ápr. 5. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a "túl jó nő a csajom" című filmet!

Egy az egyben erről szól.

2022. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem. Én is általában nálam csúnyább fiúkkal jártam, ugyanezen okokból.

Nem szándékosan, de ők fektettek annyit a dologba, hogy együtt is legyünk.

Viszont a megcsalás, más nők helyett voltak más szemetsegeik, szóval tulajdonképpen mindegy.

2022. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően nem jövök össze olyannal aki abszolút nem jön be.

Illetve nem kezdek el ismerkedni olyannal.

Viszont nekem is volt egy párom aki nem volt a leghelyesebb pasi...a magyarázat pedig itt is a személyiség. Annyira normális és olyan elkepesztoen jó humora volt, hogy imádtam a társaságában lenni.

Egy munkahelyen dolgoztunk.

Hónapokig csak melóban találkoztunk,dumaltunk, viccelődtünk, aztán rajottem hogy iszonyatosan megfogott a személyisége...

2022. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem azonosulok vele, egyszer adtam le a szintet még 18 évesen, én meg azzal jártam meg.

Soha többé nem tenném.

És szerintem én jártam jobban, mert van egy jóképű, szerethető személyiségű párom, aki mellett szintén nem kell egyáltalán félnem.

2022. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, kevésbé néz ki jól, viszont más dolgokban pedig lehet felül múlja az előzőeket. Viszont a megcsalás nem a kinézettől függ.
2022. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
A környezetemben volt már pár hasonló felállás. Általában ezek a lányok meg is csalták ezeket a pasikat és fordított felállásban is félreléptek a srácok. Ez legtöbbször ilyen "na, jó, csalódtam bizonyos típusú emberekben, most majd benne nem fogok" dolog, aztán úgyis felülkerekednek az ösztönök.
2022. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem kategóriáján aluli. Ez ebből nem derült ki. Azt mondta szereti a személyiségét és a fiú is az övét. Ergó egy szint körül lehetnek.
2022. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erdekes latni, hogy az oldalon mennyire leszavazzak a valos tapasztalatokat es felszavazzak a tulidealizalast. Foleg az egyik nemnel. Igy mi ertelme van az oldalnak?
2022. ápr. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Hagyjad, úgy is elhagyja majd. Idő kérdése.
2022. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

" leszavazzak a valos tapasztalatokat es felszavazzak a tulidealizalast."


Ja, mert ami nem a te álláspontodat igazolja, az nem valós?

Bocs, de pont a saját életemet nézve nagyon is valós tapasztalattal szolgálok.

Tapasztalat útján jöttem rá, hogy ahhoz, hogy monogám, stabil, komoly kapcsolatot akar az ember, amiben tiszteli, értékeli és szívből szereti a másik, nem kell gyengébb külsejű emberek közül párt választani. Ehelyett emberismeretet kell tanulni és emellé elég önismerettel rendelkezni afelől, hogy milyen személyiségű emberrel jövünk ki jól.


Én adtam le a szintet külső terén és egy szenvedés volt, valós tapasztalat ez is. Az elején normális volt, akkor "csak" azt éltem át, hogy ha láttam valahol jóképű pasikat, akkor csorgott rájuk a nyálam, aztán meg jött a bűntudat, hogy szegény párom... De egyébként csak 1-2 hónapig volt normális, utána bántalmazó lett, áradt belőle a mocsok, szóval az sem igaz, hogy egy bénább külsejű ember jobban tudja becsülni, szeretni a másikat.

Nem külsőtől függ.


Az is kvára de valós, hogy lassan 9 éve van egy normális, jóképű párom, aki mellett soha nem kellett aggódnom, sem másokkal versenyeznem, méghozzá azért nem, mert baromi rendes személyiségű. Azért olyan, mert ilyen a habitusa és így is nevelték. Ilyen egyszerű. Nincs semmi idealizálás, pofonok kellettek az élettől és sok-sok nyitott szemmel járás, gondolkodás, érés és tudatos önfejlesztés, hogy ki tudja szűrni az ilyen férfiakat a többi közül.

2022. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!