Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Választanál kategóriádon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanál kategóriádon aluli párt ezért?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, nagyon szép. Voltak már jóképű pasijai, most évek óta együtt van valakivel, aki kevésbé néz ki jól, össze is fognak házasodni. Találkoztam a sráccal egyébként, jóarc és összeillenek, de sokan csodálkoznak, hogy a lány miért van vele. Mesélte a csaj, hogy ezt többször a szemébe is mondták és már allergiás a kérdésre, mert bunkóság, ő a személyiségét szereti, plusz ez így sokkal jobb, mivel a nagyon jóképűekkel eddig megjarta, megcsaltak, idegesítik a versenytarsak, stb. Ez a srác meg annyira odavan érte hogy csak ő létezik számára, imádja és nem kell félnie sem.

Csodálkoztam a válaszán. Ti ezzel mennyire tudtok azonosulni?


2022. ápr. 5. 16:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "kategóriádon aluli"?
2022. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom. Szerintem egyénfüggő. Dzomszédom jó nő, a párja ritka ronda, béna is mindenben, van munkahelye de nem nagy szám. Szült neki 2 gyereket. Egyszer megkérdeztem mit eszik ezen a fazonon. Azt mondta mindennap úgy meg tudja dugni ahogy még sose senki. Nem cserélné le, jó ez így. Lehet neki van igaza🤔
2022. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!