Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hány kategóriával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány kategóriával lejjebb kell keresgélnie egy féfinak, hogy belátható időn belül párt találjon?

Figyelt kérdés

Az egyik előző kérdésben szereplő amerikai pár után lássuk a magyar valóságot! A képen Tamás látható, aki a párkeresési nehézségek miatt életmódot váltott. Edzésekre járt, odafigyelt az étkezésére, lediplomázott, és így végre sikerült megnyernie Erzsi szívét. Szerintetek ez mennyire általános Magyarországon?

[link]



2017. aug. 22. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Vicces. Ezt magadért kell tenni. Bár műszaki diplomás nőként, sulyproblemak nélkül nem ismerkednek nem diplomás, kövér pasival. Ha nem lenne párom. Sok sikert, de magadért tedd.
2017. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 acelsziv ***** válasza:
84%
Talán inkább fel kellene nőnöd ahhoz a kategöriához amit meg akaesz szerezni.
2017. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én nagy híve vagyok az első néhány dologból ítélkezésnek, de ezt a kategóriás dolgot baromságnak tartom.

Szerintem a képen látható pár nagyon ritka Magyarországon, mondom ezt úgy, hogy napi szinten közlekedem Budapest egyik végéből kis túlzással a másikba.

2017. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én ilyen dagadt embereket egyik nemből sem látok.
2017. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem ezt a párt, olvastam róluk. A srác szereti a lányt, neki így tetszik, pedig más lányok is hajtanak rá.

Mi értelme van ezekbek az önsajnáltató kérdéseknek? Inkább építsd magad és láss a felszín alá

2017. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
ez tuti nem egy magyar pár, ez a nő hawaiinak nézz ki, szóval ez tuti egy hawaii pár.
2017. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

FÉLELMETES HOGY MEKKORA KÜLÖNBSÉGEK VANNAK AZ AMERIKAI, ÉS MAGYAR PÁROK KÖZÖTT!!!!!


Nézzétek meg párral lejjebb hogy fest egy amcsi pár!!!!

2017. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ők pedig a szomszédaim, Ildikó és János. Látod, milyen szép emberek, mégis milyen szomorúnak tűnnek a fotón:

[link]

2017. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Költözzünk amcsiba?
2017. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
XDD Ennek a pasinak az ilyen nők tetszenek, ha tényleg egy pár és nem rokonok. Látni a mosolyukon, hogy vidámak. Mert az ilyen férfiakat egyébként csinos, sportos lányokkal látok _Magyarországon_, igen.
2017. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!